Крим – це Україна!

26 лютого в Україні відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг. Він був організований Меджлісом кримськотатарського народу. Кримські татари, українці, представники інших національностей відважно вийшли під будівлю Кримського парламенту на підтримку територіальної цілісності України, на захист своєї свободи та демократії. Ця подія стала символом опору окупації, що триває вже дев’ять років.

Загарбники переслідують корінний народ півострова. Країна-агресор цинічно нехтує правами і свободами людини та міжнародним правом. Саме Крим став базою для окупантів під час вторгнення на материкову частину України.

У зверненні за результатами 368-го дня війни президент Володимир Зеленський зазначив, що важливо інформаційно та всіма іншими шляхами постійно забезпечувати розуміння того, що Україна ніколи не покине своїх громадян, ніколи не залишить ворогу свої землі.

З метою відзначення  Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя  класні керівники  провели виховні години на тему: «День спротиву окупації», «Крим – це Україна!». Розглянувши хронологію подій в Криму, учні дізналися як росія незаконно анексувала Крим. Переглянули  документальний фільм «Крим. Депортація». Взяли участь у флешмобі «Крим – це Україна».

Здобувачі освіти дійшли висновку, що кожен регіон України неповторний. Ми – єдина країна! Прагнемо одного – нашої Перемоги,  миру, спокою, чистого неба над головою.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.