новини клас безпекиДержавна поліка у сфері безпеки життєдіяльності в сучасних умовах розвитку України є пріоритетом. Саме тому збереження життя і здоров’я здобувачів освіти закладу є головним завданням педагогів гімназії.
З метою реалізації державної політики щодо формування навичок безпечної поведінки  дітей у гімназії № 11 м. Бердичева створений і розпочав свою роботу клас безпеки. Він поділений на різноманітні локації і осередки. Учні, для яких проводитимуться заняття, матимуть можливість отримати тут знання і компетентності з правил пожежної, мінної, дорожньої  безпеки, проявити свої креативні здібності в зоні творчості,переглянути відеоматеріали і оволодіти навичками з надання домедичної допомоги. Результатом відкриття класу стала спільна проєктна діяльність в рамках педагогіки партнерства учнів, батьків, педагогів, управління ДСНС, управління освіти під керівництвом педагога-організатора гімназії Олени Вакулюк. Така співпраця дала можливість втілити всі творчі задуми і дотриматись вимог ДСНС щодо облаштування таких класів.
10.02 в гімназії № 11 м. Бердичева відбулось відкриття класу безпеки і проведення першого уроку в ньому на безпекову тематику у присутності Бердичівського міського голови Сергія Орлюка, начальника Бердичівського районного управління ДСНС Володимира Рейко, заступниці начальника управління освіти Світлани Басюк, представників районного управління ДСНС Сергія Вахтоміна, В’ячеслава Олішевського і Олександра Охрімця. До дітей і присутніх педагогів звернулись Сергій Орлюк і Володимир Рейко з вітальним словом, в якому наголосили на важливості отримання знань з безпеки життєдіяльності і використання їх в повсякденному житті, а також подякували педагогам за проведену роботу.
Під час першого уроку в класі безпеки учні 4-А класу під керівництвом педагогів – Алли Фурсової і Любові Биченко,  ознайомилися з різними локаціями, переглянули мультфільм про роботу пса Патрона, проявили своє творче мислення в розгадуванні ребусів і кросвордів на безпекову тематику, грали в активні прикладні ігри.
Несподіванкою став сигнал повітряної тривоги, що пролунав під час уроку, який не зміг зіпсувати гарного позитивного настрою, тому діти, педагоги і гості гімназії організовано спустились в укриття. Натомість, реальна загроза надзвичайної ситуації, дала можливість продемонструвати учням і педагогам перед представниками ДСНС знання і вміння зі швидкої і організованої евакуації в укриття, реагування адміністрації закладу на потенційну небезпеку.
Після евакуації урок безпеки  продовжився в укритті гімназії до проведення якого вже долучились представники Бердичівської управління ДСНС Сергій Вахтомін, В’ячеслав Олішевський і Олександр Охрімець, які розповіли здобувачам освіти про види і призначення вогнегасників, первинних засобів пожежогасіння, наголосили на важливості дотримання безпеки життєдіяльності в різних життєвих ситуаціях.
Продовження уроку безпеки в укритті гімназії продемонструвало злагодженість дій педагогів, вміння реагувати на надзвичайні ситуації, неперервність освітнього процесу і незламність духу юних українців.
Відкриття класу і проведення уроку безпеки відбулось в  повному обсязі і зарядило всіх присутніх приємними емоціями і позитивом. На завершення, начальник Бердичівського управління ДСНС Володимир Рейко від імені всіх рятівників подарував дітям святковий торт і побажання безпечного життя, миру і успіхів у навчанні.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.