Квіти весни

Учні та вчителі Гімназії №11 під керівництвом вчительки біології Билини Лілії Вікторівни взяли участь в проєкті від  #flowers4school і виграли набір посадкового матеріалу різноманітних квітів.

Умовою конкурсу було отримання насіння і висадка біля закладу освіти. Саме тому учні і педагоги висаджували квіти, попри те, що уже зимова погода.    

Висадку квітів у гімназії перетворили та справжнє дійство. З завзяттям та любов’ю гімназисти разом з наставниками висадили цибулини тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. 

Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для свого закладу. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Навесні всі охочі зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу змогли посадити в грудні, виростили власними руками і отримають безліч емоцій від цвітіння в травні.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.