Ми молимось за тебе, Україно!

Скажи, навіщо людству розум,
Щоб так весь світ занапастить?

Ліна Костенко

новини день героїв 2Лютий 2022 року… Українці, прокинулися від вибухів, почули тисячі повідомлень  : «Вставай, війна..!»  І не вірили… Сподівалися, що жахіття війни назавжди залишилися в далекому минулому, і лише з екранів телевізорів, сторінок художніх творів ми почуємо слово «війна».

Здавалося, що це лише жахливий сон, який ось-ось закінчиться . Це сон, який , на жаль, став нашою реальністю і вже 212 днів, 7 місяців життя кожного українця розділилося на до війни і під час війни. Кожного місяця, кожного дня, кожної хвилини ми молимося за нашу Україну.

В рамках проєкту до подій російського вторгнення в Україну 23 вересня у гімназії для учнів 9, 7, 6 класів був проведений виховний захід «Ми молимось за тебе, Україно…»,  який підготувала Кашперук І.П.

З трепетом у голосі ведучі  Башук Софія та Пшегалінська Анастасія, учениці 9-А класу, розповідали про Маріуполь – символ незламності та її сталеву « Азовсталь», про страшні воєнні злочини ворога, про маленьких волонтерів, які збирали грошову допомогу ЗСУ, про стійкість усього українського народу у боротьбі із окупантом.

Чуттєво та переконливо прозвучали поетичні рядки у виконанні учениць 9-А класу Ходаківської Катерини, Федосеєнко Валерії та учнів 7-х класів: Столяр Іванки, Когут Дарії, Ніконорова Артема, Грабської Діани, Предборської Єви, Панаскевич Марини, Ільницької Марії та Яремчука Нахара.

Під час заходу гімназисти переглянули відеоматеріали «24 лютого. Початок відкритої повномасштабної війни», « Ірпінь, Буча, Гостомель до війни та після», «Душі загиблих мирних жителів України».

Хвилиною мовчання вшанували гімназисти світлу пам’ять та героїчний подвиг Тичного Дмитра, Сича Олега, випускників нашої гімназії, захисників та захисниць,  полеглих під час виконання бойових завдань, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Нашу віру не зламати! Ми віримо у ЗСУ! Ми віримо у нашу Перемогу! Слава Україні!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.