Небесній Сотні шана і молитви

Небесній Сотні шана і молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо,

Їм шлях високий, Боже, освяти.

І в мирі, Господи, прийми до себе…

Минуло 8 років, які не загоїли рани. Вони і досі кровоточать. На очах – сльози, у грудях – невимовний біль, а в душах – страшні спогади про вбивства мирних людей…

Згадує вся земля, згадує Україна, згадуємо і ми, учні й вчителі нашого закладу освіти. В понеділок, 21 лютого, було проведено вечір-пам’яті «Герої не вмирають», який підготували актив учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Олени Вакулюк.

Ведучі розповіли про хроніку подій Євромайдану, читали вірші про ті буремні дні, переглядали відеохроніку. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю та засвітили свічки  в честь Героїв Небесної Сотні, які боролися за щасливе майбутнє українського народу. Фінальним акордом вечора – реквієм став флешмоб-пам’яті «Вони тримають небеса».  Здобувачі освіти 4-А класу тримаючи в руках власноруч зроблені жовто – блакитні  ангелики, які символізували чисті душі Героїв Небесної сотні, підходили до фотовиставки і прикріплювали своїх янголят.

В цей день ми віддали данину пам’яті тим, хто пожертвував своє життя за світле майбуття України під час трагічних днів лютого 2014 року, згадали ті буремні події і на прикладах вчинків учасників Євромайдану вкотре переконались, що вільні і сильні духом люди, справжні патріоти своєї держави здатні досягти мети та змінювати світ на краще, навіть ціною власного життя.

Сумують серця, горять скорботні свічі, плине кача….. і над усім тим возноситься голосний безсмертний клич: «СЛАВА УКРАЇНІ» – « ГЕРОЯМ СЛАВА!»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.