Шкільне життя

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ «ЗОРЯНИЙ ОЛІМП»

новини олімп 2Наші учні – це майбутнє нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відроджується і розправляє свої могутні крила. Участь в конкурсах, турнірах, змаганнях – це щоденна робота на уроках і після них, у школі та вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана вам, юні обдарування, що ступили на тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає освітня програма.

10 червня у нашому закладі освіти відбулася щорічна церемонія нагородження кращих учнів, які впродовж навчального року отримували перемогу в різних конкурсах та змаганнях.

Шкільний «Зоряний олімп» у 2021-2022 навчальному році поповнився новими досягненнями та перемогами учнів і вчителів школи на міському та обласному рівнях, що є свідченням наполегливості й активності у навчанні школярів, натхнення й професіоналізму у праці вчителів, підтримки й співпраці батьків.

Від дитячих посмішок сьогодні розквітла наша школа. Щасливі батьки з гордістю обіймали своїх маленьких переможців. Мине багато років і ми впевнені, що всі учні, які сьогодні зійшли на наш «Зоряний Олімп» обов’язково стануть хорошими людьми. Саме їм в майбутньому будувати нову державу.

Пам’ять жива вічно

Війна, що прийшла на українську землю  ранком 24 лютого 2022 року, увірвалася до кожної оселі, відібрала тисячі молодих життів, спотворила нашу чудову природу, перетворила в руїни десятки міст і сіл.

Наближаючи переможний мир в Україні та рятуючи людство від збожеволілої, озвірілої росії, загинули наші співвітчизники, наші земляки, наші близькі, друзі, знайомі.

Напередодні Дня пам’яті та примирення учні, батьки та колектив школи  №11 вшанували  подвиг воїна, випускника школи Тичного Дмитра, який героїчно загинув, обороняючи місто Київ.

Немає страшнішого випробування для матері, ніж втратити  сина. Рана і сердечний біль час не лікує. Ми не маємо можливості повернути загиблих  до життя, але нам під силу висловити шану за те, що виховали справжніх героїв.

На завершення  заходу наша школа долучилась до міської акції з вшанування пам’яті загиблих військових і висадила кущ калини. Червоні кетяги калини нагадуватимуть усім про безсмертний подвиг українських захисників, які віддали своє життя – молоде,сповнене планів і мрій – за кожного з нас,за наше майбутнє,за нашу рідну Україну.

Небесній Сотні шана і молитви

Небесній Сотні шана і молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо,

Їм шлях високий, Боже, освяти.

І в мирі, Господи, прийми до себе…

Минуло 8 років, які не загоїли рани. Вони і досі кровоточать. На очах – сльози, у грудях – невимовний біль, а в душах – страшні спогади про вбивства мирних людей…

Згадує вся земля, згадує Україна, згадуємо і ми, учні й вчителі нашого закладу освіти. В понеділок, 21 лютого, було проведено вечір-пам’яті «Герої не вмирають», який підготували актив учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Олени Вакулюк.

Ведучі розповіли про хроніку подій Євромайдану, читали вірші про ті буремні дні, переглядали відеохроніку. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю та засвітили свічки  в честь Героїв Небесної Сотні, які боролися за щасливе майбутнє українського народу. Фінальним акордом вечора – реквієм став флешмоб-пам’яті «Вони тримають небеса».  Здобувачі освіти 4-А класу тримаючи в руках власноруч зроблені жовто – блакитні  ангелики, які символізували чисті душі Героїв Небесної сотні, підходили до фотовиставки і прикріплювали своїх янголят.

В цей день ми віддали данину пам’яті тим, хто пожертвував своє життя за світле майбуття України під час трагічних днів лютого 2014 року, згадали ті буремні події і на прикладах вчинків учасників Євромайдану вкотре переконались, що вільні і сильні духом люди, справжні патріоти своєї держави здатні досягти мети та змінювати світ на краще, навіть ціною власного життя.

Сумують серця, горять скорботні свічі, плине кача….. і над усім тим возноситься голосний безсмертний клич: «СЛАВА УКРАЇНІ» – « ГЕРОЯМ СЛАВА!»

У школі відзначили міжнародний день рідної мови

новини рідна мова21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Для кожного народу, кожної нації найближчою і найдорожчою є рідна мова.  Рідною мовою української нації є українська мова.

Міжнародне свято рідної мови має сприяти захисту мови   як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

«Мови – це важливо»,- ось гасло Міжнародного дня рідної мови.

Цього дня у нашому закладі відбулось свято рідної мови в рамкках учнівського проєкту. Підготували і провели свято учні 9-А класу на чолі з класним керівником, вчителем української мови Астапюк І.М.

Форма проведення свята – усний журнал, що створений із наступних сторінок: «Історія свята», «Цікаві факти про українську мову», «Звучи, рідна мово», «Нас єднає рідна мова».

У Міжнародний день рідної мови найкращі слова любові до слова, до мови учні висловили найкращими поетичними рядками: «Чому люблю я українську мову», «Як парость виноградної лози…», «Мова наша мова…».

Мова – це той інструмент, який єднає народ в єдине ціле. Як справжня шкільна родина, яку єднає мова, школа, дружба учні долучилися до виконання пісні «Краща мова єднання – це українська», згадавши День єднання, нове свято, яке започатковане і оголошене Президентом України 16 лютого 2022 року.

Також учні не могли не згадати важкі часи для нашої країни, війну, що нині триває на Сході України.

На закінчення свята прозвучав вірш у виконанні Оверчука Даніїла, у якому висловлювалися мрії і бажання бачити свою Батьківщину мирною,єдиною, квітучою, а молодь щасливою:

В моїй Україні не плюють на підлогу,

Отримують і надають допомогу,

І молодь моя не пꞋє і не курить,

Займається спортом, співати так любить.

 

В моїй Україні чемні дівчата!

А хлопці їх вміють щиро кохати!

Навчаються жити, читають книжки,

І горді від того наші батьки!

Найактивнішими учасниками свята були Оверчук Даніїл, Богун Катерина, Франчук Євгеній. Готуючись до свята, учні виготовили стінгазету на тему: «Одна вона у нас така – уся співуча і дзвінка», активними учасниками створення стінгазети були Михайловська Анна та Солопчук Анастасія.

День єднання

новини єднання 314 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав Указ про встановлення в Україні 16 лютого Дня єднання.  З нагоди відзначення цієї дати класні керівники провели уроки єдності. Закликали учнів  користуватися  перевіреною інформацією, вірити у нашу армію та свою державу. О десятій годині учні  приєдналися до виконання Державного Гімну України з метою єднання і підтримки України у часи випробувань.

Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир. Пам`ятаймо, що наша сила в єдності!

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО

Практично-тренувальне заняття з евакуації учасників освітнього процесу

18 лютого 2022 року у ЗОШ №11 проведено практично-тренувальне заняття з евакуації  учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації. В заході взяли участь учні 1-3 класів та 8-11 класів, вчителі, технічні працівники, обслуговуючий персонал.

Після включення звукового сигналу “Увага всім!”, яке сповістило працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації з будівлі школи, учні у супроводі вчителів організовано пересувалися до евакуаційних виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, на якому шикувалися по класах. Педагоги  повідомили начальника штабу  про кількість евакуйованих дітей.

Учасники освітнього процесу продемонстрували свої злагоджені дії. Евакуйовано: 278 учнів, 15 вчителів, 10 працівників. Школа вклалася у нормативний час, евакуація тривала 1.10 хвилини.

Тренувальне заняття з евакуації показало практичну готовність учнів та колективу школи злагоджено діяти за сигналами оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій.

«Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя»

15 лютого в закладі була проведена лінійка-реквієм «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя», яка присвячена вшануванню воїнів, які в далекому Афганістані виконували свій інтернаціональний обов’язок.

Ведучі заходу Башук С. і Ходаківська К. нагадали присутнім одну із трагічних сторінок історії нашого народу, події, які донедавна були маловідомими.

Учні вшанували пам’ять загиблих воїнів на афганській землі, учнів нашої школи – Лещенка Олександра Михайловича і Козачука Юрія Павловича.

Усі війни колись закінчуються, усі ордени знаходять своїх героїв, а історія вічна. Залишаться в ній події Афганської війни, написані кров’ю солдатів та сльозами матерів, залишаться в серцях українців імена тих, хто віддав життя за Вітчизну. Та хочеться сподіватися, що настане таки час, коли українські діти знов лише чутимуть про війну із чиїхось розповідей, а матері не плакатимуть над могилами своїх дітей.

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

Сьогодні Інтернет – це невід’ємна частина нашого життя. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють усіх ризиків і небезпек, що можуть чекати їх у віртуальному просторі.

17 лютого для здобувачів освіти 6-х класів педагог-організатор Олена Вакулюк провела заняття – тренінг «Безпечний Інтернет» метою якого було розширити й поглибити знання про безпечне використання мережі Інтернет, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в глобальній мережі і про шляхи їх подолання, а також сформувати навички медіаграмотності. Під час тренінгу здобувачі освіти виконували різноманітні інтерактивні вправи, обговорювали позитивні і негативні сторони Інтернету, виробили правила користування Інтернетом. А також простими завданнями у вигляді гри відтворили загрози, що виникають під час роботи в мережі, вигадували собі «Нікнейми» та писали побажання друзям. Під час практичного завдання давали відповіді на різні за змістом інтернет-листи.

Протягом роботи учасникам тренінгу вдалося поглянути на глобальну комп’ютерну мережу з різних сторін. Виявити як позитивні, так і негативні її якості. Інтернет є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом треба, проте при цьому не слід забувати про ті небезпеки, які несе в собі глобальна мережа.

Перегляньте відео

Більше фото ТУТ

ПАТРІОТИЧНА ГРА «ЖОВТО-СИНЯ ПАЛІТРА»

Ми всі одна сім’я,
Єдина ми родина-
Мільйони різних ″я″,
А разом –Україна!

новини гра соборність 2Щороку, 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. З метою виховання в підростаючого покоління поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму, в нашому закладі відбулася патріотична гра «Жовто-синя палітра» для здобувачів освіти 6-А класу.

На початку інтелектуальних змагань ведуча гри, педагог-організатор Олена Вакулюк, ознайомила учнів з історією виникнення свята – Дня Соборності України, історичними фактами про Україну. Діти пригадали видатних українців, дізналися про Всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель країни. Також учасники гри переглянули відеоролики «Подія – це крок до мрії», «День Соборності».

Інтелектуально – пізнавальна гра складалася з конкурсів: «Історична вікторина», «Географічна мандрівка», «Народні свята», «Український колорит», «Видатні постаті нашої Батьківщини», «Асоціації». Учні продемонстрували гарні знання про Україну, її географію, народні свята і звичаї, літературу, видатних діячів держави. По завершенні гри діти вкотре підтвердили, що юному поколінню притаманні почуття любові та гордості за власну державу.

З нагоди Дня Соборності України сердечно бажаємо всім єдності, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Більше фото на нашій сторінці  МЕРЕЖІ “ФЕЙСБУК”

До Дня Соборності України квест «Ми – українці, наш дім – Україна»

новини соборність 3День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято. Цьогоріч вся Україна відзначає 103 – річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди цієї визначної дати,  з метою виховання любові до своєї Батьківщини, до її традицій, символів, гордості за історичне минуле та патріотизму, було організовано і проведено для учнів 4-А класу квест-гру «Ми – українці, наш дім – Україна» під керівництвом класного керівника Ковальчук В.М.

Ведучі свята  Шуртупіна Марія і Коляда Артем розповіли всім про історичні передумови Дня Соборності.  Наголосили, що  День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а  наш обов’язок – берегти світлу пам’ять про незлічені жертви, покладені українським народом на вівтар незалежності, соборності держави.

Лонська Катерина і Єрьоміна Олександра зіграли дівчаток із Західної і Східної України і показали присутнім, що Україна є неподільна і єдина держава.

Глядачі  із задоволенням слухали пісню «Любіть Україну» у виконанні дівчаток – Бедко Вікторії, Сироїд Марії, Сітайло Дани і Гуменюк Анни. Танок з українськими хустками виконали Михайловська Єлизавета і Фамілярська Софія.

Після невеличкого концерту розпочався квест, в якому брали участь 4 команди: «Жовті», «Сині», «Червоні» і «Зелені». Кожній команді потрібно було пройти  такі станції:  «Поетична», «Лексична», «Видатні Українці», «Українська», «Цікава вікторина» і «7 чудес України».  Всі команди із завдання справилися, але набрали різну кількість балів. Перемогу здобула команда «Жовтих», яка набрали  53 из 57 максимальних балів.

Весело та з користю провели свій час діти, пригадали ключові моменти з історії нашої держави, зарядилися духом національної єдності та любові до України.