ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТ

Новини Школа_маe_талант

Талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

Активно діяти, творити, працювати – ось той зоряний шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній дитині  стати майстром своєї справи. І школа найбільше у цьому  допомагає, де молодь може не тільки продемонструвати свої таланти, але й відкрити їх для інших.

В рамках проєкту «Людина починається з добра» для учнів початкової школи пройшов концерт «Школа має талант».

Чудовими ведучими каналу «Школа-ТВ» були майбутні  випускники  4-А класу Коляда Артем і Шуртупіна Марія, які активно беруть участь у різноманітних конкурсах і показують свою майстерність у різних жанрах. Глядачі отримали безліч позитивних вражень, які подарували  виступи талановитих учнів початкових класів. Це виконання композиції на скрипці від учениці 4-А класу Бедко Вікторії; вірші про зиму від Коваль Злати учениці 1-А класу і  Бавейнуса Кіріла учня 2-А класу;  сучасний танець від учнів 4-А класу Остапів Вікторії і Михайловської Єлизавети; смішинки від учнів 3-х класів Лисюк Маргарити, Лазарчук Вероніки, Дикої Надії, Данилюка Олеся, Духніцької Аліни та учнів2-Б класу Слюсара Святослава та  Антонюк Анастасії;  акробатичний номер від учениці 2-Б класу Яцькової Тетяни; виконання пісень від учнів 4-А класу Сироїд Марії, Шуртупіної Марії, Бедко Вікторії.

Нам дуже приємно, що на нашому шкільному небосхилі досягнень сяють такі чудові зірки, дуже хочеться, щоб вони ніколи не згасали і запалювались нові яскраві сузір’я талантів. Побажаємо нашим дітям і надалі творчих успіхів та розвитку власного таланту.

Перегляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.