Цікаві події в свято Збройних Сил України

День Збройних Сил України – це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці. Це саме те свято, коли у серцях кожного патріота поєднується гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в нашому закладі освіти проведено ряд заходів, спрямованих на виховання патріотичних почуттів, активної громадянської позиції щодо єдності і цілісності держави та захисту її кордонів.

Педагогом-організатором Оленою Вакулюк була організована зустріч здобувачів освіти 8-9 класів з офіцером 54-ої Бахмутської бригади ім. І.Мазепи, бердичівлянином Олександром Афанасьєвим. Щиро й відверто, з великою гордістю  Олександр розповів учням про службу, про участь у бойових діях, про величезну відповідальність наших воїнів перед країною. Час сплинув непомітно. Майже годину діти, затамувавши подих, слухали розповідь про бойові будні, отримували відповіді на свої запитання, невимушено спілкувались. Ніхто не залишився байдужим. Учні та педагоги поставили гостю багато запитань, залюбки потисли руку герою й побажали Божої опіки у справі захисту рідної землі. На завершення зустрічі діти передали Олександру та його побратимам смаколики, які підготували напередодні свята, листи, плакати з побажанням повертатися живими і мирного неба для всієї України.

Цікаво та змістовно пройшла військово-патріотична гра «Зустріч титанів: козаки and ЗСУ» для  учнів 8-9 класів, яку підготували та провели вчителі фізичної культури Андрій Кобак та Олексій Сінько. В змаганнях брали участь дві команди: «Запорожці» (учні 8 класу) та «Джавеліни» (учні 9 класу ).

Гравці виконували різноманітні конкурсні завдання, що мали спортивний і воєнізований напрямки. Серед запропонованих учням естафет були: воєнізована естафета, піднімання гирі, конкурс на силу руки – армреслінг, лазання по канату та інші. Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували «своїх». Змагання  пройшли в атмосфері «позитивної конкуренції».

Оцінювали дії конкурсантів члени журі у складі заступника директора Валентини Ковальчук та президента учнівського самоврядування Катерини Ходаківської. За результатами конкурсів перемогу здобула команда «Джавеліни». Всі учасники  отримали  медалі та солодкі подарунки. Змагання показали, що наші юнаки та дівчата впораються з високою відповідальністю бути захисником України – воїном Збройних Сил України.

Дякуємо кожному захиснику і захисниці, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресору. Ми, педагоги й учні гімназії №11 підтримуємо українське військо, відстоюємо незалежність своєї країни, своє майбутнє! Ми віримо в мирну Україну! Ми віримо в ЗСУ і сили оборони!

Більше фотографій на нашій сторінці у Фейсбук

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.