ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ «ЗОРЯНИЙ ОЛІМП»

новини олімп 2Наші учні – це майбутнє нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відроджується і розправляє свої могутні крила. Участь в конкурсах, турнірах, змаганнях – це щоденна робота на уроках і після них, у школі та вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана вам, юні обдарування, що ступили на тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає освітня програма.

10 червня у нашому закладі освіти відбулася щорічна церемонія нагородження кращих учнів, які впродовж навчального року отримували перемогу в різних конкурсах та змаганнях.

Шкільний «Зоряний олімп» у 2021-2022 навчальному році поповнився новими досягненнями та перемогами учнів і вчителів школи на міському та обласному рівнях, що є свідченням наполегливості й активності у навчанні школярів, натхнення й професіоналізму у праці вчителів, підтримки й співпраці батьків.

Від дитячих посмішок сьогодні розквітла наша школа. Щасливі батьки з гордістю обіймали своїх маленьких переможців. Мине багато років і ми впевнені, що всі учні, які сьогодні зійшли на наш «Зоряний Олімп» обов’язково стануть хорошими людьми. Саме їм в майбутньому будувати нову державу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.