УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ «ІМПУЛЬС»

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає учням змогу відчути себе справжніми господарями школи разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

Згідно річного плану закладу освіти 10 вересня відбулася загальношкільна конференція лідерів учнівського самоврядування. Основними завданнями якої було: підбити підсумки діяльності учнівського самоврядування за 2020-2021 н.р. та представити кандидатів у Президенти школи і ознайомлення виборців з їхньою передвиборчою програмою.

Педагог-організатор О.Вакулюк  у своєму виступі аналізуючи роботу учнівського самоврядування в 2020-2021 н.р.  відзначила такі позитивні результати: залучення більше 70 відсотків  здобувачів освіти  до шкільних заходів; широкий спектр заходів творчої, спортивної та інтелектуальної спрямованості. Спираючись на отримані позитивні результати реалізації цілей і завдань роботи органів самоврядування , а також на підставі окреслених проблем, визначили головні цілі та завдання на 2021-2022 навчальний рік: залучити до роботи нових активістів, сприяти підвищенню рівня вихованості учнів, впроваджувати нові форми та методи роботи з колективом.

Наступним питанням порядку денного було представлення кандидатів у Президенти школи. У 2021 році на посаду голови учнівського самоврядування балотуються: учениця 8-А класу Ходаківська Катерина, учениця 9-Б класу Булій Діана та Богун Катерина учениця 9-А класу. На основі кращих шкільних традицій кандидати в президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи і представили її виборцям.

Протягом тижня дівчата разом з ініціативною групою проводили агітаційні заходи і вже наступної п’ятниці (17 вересня) відбулися вибори, на яких учні 5-11 класів зробили вибір і віддали свій голос за найдостойнішого. Кожен, хто прийшов на вибори, отримав бюлетень та зміг висловити свою думку щодо кандидатів на посаду. Вибори були таємними, виборчі бюлетені вкидали до спеціальної скриньки. За підсумками роботи лічильної комісії переможницею стала Ходаківська Катерина, яка набрала 101 голос.

20 вересня відбулася урочиста інавгурація новообраного президента учнівського самоврядування та представлення нового складу Учнівської Ради. При широкому загалі Катерина Ходаківська  склала присягу на співпрацю з педагогічним та учнівським колективом, а також присягла бути гідною своєї посади й виконувати всі належні їй повноваження.

Ми вітаємо Катерину із обранням на  таку відповідальну посаду та бажаємо успіхів у роботі, підтримки команди однодумців та виконання всіх передвиборчих обіцянок! Упевнені, що позитивні зміни в діяльності учнівського самоврядування нашого закладу освіти продовжуватимуться!

Перегляньте звіт

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.