ТУРНІР НАЙКРАЩИХ ЧИТАЧІВ

Щороку у нашій школі до Всеукраїнського Дня бібліотек, який відзначаємо 30 вересня, проводяться різноманітні бібліотечні заходи для учнів. Ось і цього року, 29 вересня,  бібліотекарка організувала і провела Турнір Найкращих читачів.

Учасники Турніру – це кращі читачі шкільної бібліотеки серед учнів 3-6 класів Зінчук Ілля, Лисюк Маргарита, Прикладівська Єлизавета, Рощенюк Олександра, Кучерява Кароліна, Сітайло Дана, Лонська Катя, Бедко Вікторія, Остапів Віка, Стельмах Аня, Робенко Софія, Грабська Діана.
Турнір складався з 3-х конкурсів: «Я- читач», «Презентація улюбленої книги, літературного жанру, автора», «Казкова скринька». А оцінювало виступи і відповіді учасників мудре, компетентне і справедливе журі – найкращі читачі 11 класу Спічак Даша, Бедко Маріна, Малецька Олександра.
А глядачі мали можливість почути цікаві розповіді учасників про те, як кожний з них відкрив для себе захоплюючий світ читання, які книги полюбились їм і чому. Чому твори того чи іншого автора подобаються більше і який літературний жанр кожен з учасників вподобав. А ще глядачі випробували себе, як знавців книг у бліц-вікторині.
По завершенні турніру журі визначило 4-х переможців. Це Грабська Діана, 6-Б, Бедко Вікторія, 4-А, Лисюк Маргарита, 3-А та Зінчук Ілля, 3-Б.
Усі переможці були нагороджені найкращим для читача подарунком – новою книгою, а інші учасники отримали мотиваційні закладинки до книг.

Перегляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.