Світ без насилля

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень. Ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.
      Під час роботи над проектом до Міжнародного дня ненасильства «Світ без насилля – світ щасливих дітей» у 3 – А класі класним керівником Івановою І. А. була проведена виховна година “STOР БУЛІНГ”, мета якої виховувати почуття власної гідності, розвивати навички протидії соціальному тискові, формувати відповідальну та безпечну поведінку. Діти прийняли участь у акції «Синя стрічка проти насильства», виконали малюнки на тему: «Ми проти насилля».
        Немає виправдання бездушності, цинізму, агресивності, жорстокості. Антиподом насильства та жорстокого ставлення є толерантність, необхідна для спілкування. Тому завершився проект годиною спілкування «Толерантне ставлення один до одного».

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.