СВЯТО КРАСИ ТА ГРАЦІЇ «МІС-ОСІНЬ»

Вже стало доброю традицією в нашому закладі проводити конкурс краси та грації «Міс осінь». Маленькі красуні із захопленням та ентузіазмом готувалися до нього. Свої чудові наряди, вміння граціозно рухатися, представляти себе і впевнено дефілювати на сцені показували шість юних учасниць: Лисюк Маргарита, Любарець Златослава, Сироїд Марія, Остапів Вікторія, Коржан Кіра, Коваль Мирослава.  В рамках педагогіки партнерства допомагали конкурсанткам їхні матусі і класні керівники – майстрували костюми, робили зачіски і просто підтримували своїх дітей. Зустрічали маленьких красунь і підбадьорювали їх ведучі свята – Доматенко Анастасія та Яковлєва Дар’я. Компетентне журі у складі: вчителя образотворчого мистецтва Олександра Драгана, бібліотекарки школи Оксани Станіславської та президента учнівського самоврядування Катерини Ходакіської  оцінювало не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

Свято краси зібрало чимало гостей. У святкову залу завітали батьки, вчителі, учні нашої школи. Усі із захопленням спостерігали за дійством, вболівали за конкурсанток.

Конкурсна програма складалася з шести випробувань. Представлення мало назву «Моя візитівка». Безперечно, кожна візитівка була не схожою ні на одну іншу. Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні запитання, які підготували одна одній конкурсантки, але всі впоралися із завданням. Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконалися в конкурсі «Мій коник». Тут були і гуморески, і танці, і прийоми з вільної боротьби, і пісні. Усю свою креативність та вміння працювати з різними підручними матеріалами ( папір, пластик, пакети, журнали, осіннє листя) учасниці проявили в конкурсі «Мода в умовах кризи».  Не один модельєр позаздрив би такій фантазії. Цікавими були й презентації суконь. Конкурсантки продемонстрували вишуканий смак, неабияку практичність, економність. У конкурсі «Майбутня господиня» дівчата на швидкість готували святкові канапе.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів. Титул «Міс Модель» отримала Сироїд Марія  (4-А кл.), «Міс Талант» стала наймолодша учасниця Любарець Злата  (3-Б кл.), «Міс Чарівність» –  Остапів Вікторія ( 4-А кл.), «Міс Ніжність» – Коржан Кіра (4-А кл.), «Міс Вишуканість» Коваль Мирослава (4-Б кл.). Головний титул «Міс Осінь – 2021» здобула учениця 3-А класу Лисюк Маргарита.

Свято пройшло весело і цікаво. Дівчата отримали задоволення від можливості себе показати та на інших подивитися, відчули підтримку рідних та друзів, які щиро вболівали та раділи за них.

Перегляньте більше фотографій

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.