Разом – до Перемоги!

новини волонтериНаші ЗАХИСНИКИ – сильні, мужні і сміливі, які є опорою для своєї країни. Сьогодні їм як ніколи необхідна наша підтримка, увага і затишок обіймів. Їхня сила духу – найважливіша складова нашої майбутньої ПЕРЕМОГИ.

Напередодні  Міжнародного дня Волонтера та  Дня Збройних Сил України в нашому закладі було оголошено благодійну акцію «Привітай захисника України зі святом». До привітальної акції долучився весь трудовий колектив закладу, батьки та учні. Військовим приготували багато страв домашньої кухні: котлети, зрази, салати, м’ясні страви та домашню випічку. Зібрано солодощі, чай, каву, мед, цілющу суміш та окопні свічки. Щоб підтримати  бойовий дух наших воїнів, учні намалювати малюнки, написали листи та виготовили обереги.

Було відправлено багато смаколиків прикордонникам, територіальній обороні, а також  через нашого земляка і військовослужбовця 54  Бахмутської бригади ім. І. Мазепи ЗСУ лейтенанта Афанасьєва Олександра було передано гостинці для наших захисників, які зараз перебувають на фронті.

Дякуємо кожному,  хто долучився до організації та проведення такого заходу. Сподіваємось, що наш невеличкий, але посильний вклад напередодні свята створить для захисників святковий настрій та зігріє теплом.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.