Практично-тренувальне заняття з евакуації учасників освітнього процесу

18 лютого 2022 року у ЗОШ №11 проведено практично-тренувальне заняття з евакуації  учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації. В заході взяли участь учні 1-3 класів та 8-11 класів, вчителі, технічні працівники, обслуговуючий персонал.

Після включення звукового сигналу “Увага всім!”, яке сповістило працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації з будівлі школи, учні у супроводі вчителів організовано пересувалися до евакуаційних виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, на якому шикувалися по класах. Педагоги  повідомили начальника штабу  про кількість евакуйованих дітей.

Учасники освітнього процесу продемонстрували свої злагоджені дії. Евакуйовано: 278 учнів, 15 вчителів, 10 працівників. Школа вклалася у нормативний час, евакуація тривала 1.10 хвилини.

Тренувальне заняття з евакуації показало практичну готовність учнів та колективу школи злагоджено діяти за сигналами оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.