Перший дзвінок розпочав новий навчальний рік

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне.

Цього року,  дотримуючись  рекомендацій МОЗ, з метою уникнення скупчення для учнів 1-х, 8-х, 9-х, 7-Б  і 11 класу була проведена традиційна лінійка, яка була присвячена першокласникам і випускникам, а також нашій молодій і прекрасній, волелюбній і  незалежній державі, якій в цьому році виповнилося 30 років.

В ході свята із уст вихованців 8-х класів проникливо звучали слова про Україну.  Бурхливі оплески отримали  дівчатка 4-А класу, які  виконали пісню «Я малюю Батьківщину». Родзинкою свята став флешмоб «Не здолати Україну».

Змінився формат проведення першого уроку для учнів 2-4 класів, який пройшов у формі гри. Вихованці взяли участь у патріотичному квесті «В моєму серці Україна». Кожна команда отримала маршрутний лист. У ході гри учні відвідували станції: «Візитна карта України», «Державні і народні символи України», «Мова – душа народу!», «Видатні постаті України», «Українська кухня», «Пісенно-танцювальна» і заповнювали панбук. Школярі  не тільки перевірили свої знання, а й отримали багато корисної інформації та позитивних вражень.

Класні керівники  5-х, 6-х і 7-А класу зустрічали учнів у незвичній формі – на подвір’ї школи. Під звуки фанфар вихованці зібралися разом, де з початком навчального року привітали школярів ведучі свята Остапів Артем і Матвійчук Софія. Вони наголосили, що наша  країна відзначає ювілей своєї незалежності і запросили всіх на  перший урок  на тему: «Всім серцем любіть Україну свою».

Свято пройшло  творчо, дружно, весело та креативно.

Перегляньте більше фотографій

Відео тут

І тут

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.