Перший дзвінок пролунав у гімназії

Черговий раз наш заклад гостинно відчинив свої двері після довготривалої перерви для учнів. Це свято і цей рік стали особливими для нашого закладу, адже з нового навчального року школа змінила свій статус на гімназію, а наші учні стали гімназистами. До того ж війна заставила замислитись усіх і переоцінити ставлення до життя і навчання. В умовах воєнних дій початок навчального року стає особливо відповідальним і значущим. Адже не дивлячись на боєві дії, повітряні тривоги, прильоти ракет наше життя продовжується, а з ним і навчання. З нетерпінням наші діти очікували початку навчального року аби продовжити свій шлях до здобуття знань і весь педагогічний колектив підтримав наших дітей на цьому шляху.

Розпочався новий навчальний рік з урочистого свята на якому були присутні учні перших і дев’ятих класів. Для них були проведені святкові заходи, висловлені напутні слова від директора, батьків, педагогів, звучали патріотичні танці, вірші, кульмінацією яких стало спільне виконання пісні «Ой у лузі червона калина».

Для учнів 2-8 класів педагогами були проведені перші уроки за темою «Наші захисники – опора незалежності України». Під час яких учні познайомилися з героїчним подвигом захисників Маріуполя, острову Зміїний, Харкова, Києва. Завершилися святкові заходи у кожному класі спільним виконанням вчителями і дітьми державного гімну України.

Щиро вітаємо всіх учнів, батьків, педагогів з початком навчального року і бажаємо уроків без сирен, миру, спокою і святкового, переможного настрою.

Більше фото на нашій сторінці і Фейсбук

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.