Патріотично-розважальне шоу «Хто на коні»

8 березня у стінах нашого закладу в рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін відбулось патріотично-розважальне шоу «Хто на коні», яке організувала та провела педагог-організатор Олена Вакулюк. Батл між дівчатами та хлопцями, учнями 8-х класів, показав хто найкраще знає українську історію, звичаї та традиції, видатних постатей України, які прославили і продовжують прославляти нашу Батьківщину.

Ведучими програми були учні 9 класу Катерина Ходаківська  та Ілля Шуртупін, які наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку учасникам.

Верховними суддями були: соціальний педагог  Олена Тимощук та випускник нашої гімназії Дмитро Биченко.

Гра складалася з шести конкурсів і фіналу у якому команда, яка набрала найбільшу кількість балів мала можливість їх  подвоїти.

Під час гри хлопці прагнули показати, хто, справді, завжди на коні, проте дівчата не давали їм цього зробити. То ж що відбувалося на сцені?

Майже після кожного раунду лідирували дівчата. Неймовірно цікавим був конкурс «Поясни мені». Перед капітанами команд на столі лежали конверти, в яких знаходилися назви предметів, елементів, символів, які стосувалися України. Завдання капітанів було пояснити команді, яке саме слово зашифроване, тобто назвати усі можливі асоціації, які стосуються даного зображення. В свою чергу учасники мали відгадати якнайбільше слів протягом 90 секунд. Кращими виявились дівчата.  У конкурсі «Солов’їна пісня» команди прослуховували відомі, сучасні, патріотичні, музичні композиції без слів. Завдання було відгадати назву пісні, або проспівати рядочки та вказати виконавця. Виграли знову дівчата! А от із цікавим завданням – відгадати «Хто я?»  не впоралась жодна із команд. «Знай наших» – так називався наступний раунд, де гравці мали згадати відомих людей України, назвавши їхнє прізвище та ім’я або творчий псевдонім. І знову перемога була за дівчатами. Правила наступного раунду, «Обмін ролями», полягали в тому, що хлопці роблять те, що зазвичай роблять дівчата, а  дівчата роблять те, що найкраще роблять хлопці. Перед хлопцями стояло завдання – обібрати якнайбільше картоплин, а перед дівчатами – забити якнайбільше цвяхів.  Чудово справилися  дівчата, хоча хлопці теж показали неабияку креативність та харизму і були в одному кроці від перемоги.

Шоу пройшло дуже цікаво та емоційно. Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Одним словом, учасники були просто мо-ло-дці, але пощастило в цій грі  команді хлопців, адже вони перемогли у фінальному конкурсі і змогли подвоїти усі зароблені бали протягом програми. На завершення ведучі подякували присутнім за щиру підтримку і гарний настрій. Усі учасники шоу отримали солодкі подарунки. Глядачі ж водночас теплими оплесками подякували організаторам за велику кількість приємних вражень.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.