ПАТРІОТИЧНА ГРА «ЖОВТО-СИНЯ ПАЛІТРА»

Ми всі одна сім’я,
Єдина ми родина-
Мільйони різних ″я″,
А разом –Україна!

новини гра соборність 2Щороку, 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. З метою виховання в підростаючого покоління поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму, в нашому закладі відбулася патріотична гра «Жовто-синя палітра» для здобувачів освіти 6-А класу.

На початку інтелектуальних змагань ведуча гри, педагог-організатор Олена Вакулюк, ознайомила учнів з історією виникнення свята – Дня Соборності України, історичними фактами про Україну. Діти пригадали видатних українців, дізналися про Всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель країни. Також учасники гри переглянули відеоролики «Подія – це крок до мрії», «День Соборності».

Інтелектуально – пізнавальна гра складалася з конкурсів: «Історична вікторина», «Географічна мандрівка», «Народні свята», «Український колорит», «Видатні постаті нашої Батьківщини», «Асоціації». Учні продемонстрували гарні знання про Україну, її географію, народні свята і звичаї, літературу, видатних діячів держави. По завершенні гри діти вкотре підтвердили, що юному поколінню притаманні почуття любові та гордості за власну державу.

З нагоди Дня Соборності України сердечно бажаємо всім єдності, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Більше фото на нашій сторінці  МЕРЕЖІ “ФЕЙСБУК”

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.