Олімпійський тиждень-2021

новини олімпурокСвято фізичної культури та спорту цього року в Україні відзначалось 11 вересня. Це свято для тих, хто займається і шанує спорт. Не виключенням є і наша школа, в якій з 10 по 17 вересня проходив Олімпійський тиждень. А розпочався він участю команди школи: Касаткіна Оля, Медведюк Діма, Васильчишин Іван, Бобик Ярослав, Тихонов Денис, Мельник Роман ( 6-Б клас) і Гуменюк Ілля

( 6-А клас)  в уроці  футболу зі здобувачами освіти Бердичівської  територіальної громади  на міському стадіоні. Учасники мали змогу подивитися  майст

 

р-класи  футбольних фахівців та  спробувати виконати з ними різні футбольні прийоми та «фінти».

За особистий внесок у популярізацію  спорту був відзначений грамотою міського голови Сергія Орлюка наш вчитель фізкультури Кобак Андрій Леонідович.

Протягом тижня шаші олімпійці знайомились з різними видами спорту на уроках фізкультури та взяли участь у конкурсі розмальовок на спортивну тематику. У вестибюлі школи був розміщений стенд «Наші чемпіони» про результати українських спортсменів на ХХХІІ Олімпійських іграх у Токіо (23.07-08.08.2021р.) у вигляді фотоколлажу.

Вчитель Сінько О. Г. організував та провів товариські  зустрічі з волейболу, де грали збірні команди 8-А,9-А,9-Б і 11 класів.  Перемогла команда »Жовтих» з рахунком 9:6. На майданчику панувала атмосфера підтримки та взаємодії.

Завершенням тижня став Олімпійський урок для 4-х класів, який провела вчитель фізкультури Мельник Н.О. Присутні подивились презентацію про  історію виникнення Олімпійських ігор і самі стали учасниками так званих «малих олімпійських ігор», які відкрили виносом олімпійського прапора і вогню кращі спортсмени школи, учні 11 класу-Мельничук Олександр, Антонюков Максим, Чиборовський Денис.

Програма ігор була цікава і різноманітна. Учасники змагались у переносі набивних м’ячів, виконували на швидкість ведення футбольного м’яча, пролазили в «тунель», розказували вірші про фізкультуру і спорт, відгадували загадки і викладали у формі естафет слово «ОЛІМПІАДА». Змагання завершились  у нічию з рахунком 27:27.Обидві команди отримали солодкі призи, а справжні медалі ще в них попереду!

Перегляньте відеоогляд

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.