Олімпійський тиждень пройшов у гімназії

З 12 по 16 вересня у гімназії  було проведено Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Класні керівники провели бесіди в класах «Зі спортом дружити – здоровим бути»,  під час яких наголосили на важливості дотримання здорового способу життя та особливо занять спортом і фізкультурою. З презентацій та  відеофільмів здобувачі освіти  отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи та ознайомились з основними досягненнями українських спортсменів.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Для учнів 1-А класу вчителем фізичної культури Мельник Н.О. проведено спортивну  розвагу «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила!”. Команди «Веселка» і «Сонечко» взяли участь  у таких естафетах: «Біг змійкою з м’ячем», «Садіння та збирання картоплі», «Швидко в тунель», «Біг з перешкодами», де  перемогу здобула команда «Веселка» з рахунком 3:1.

Учні 1-х презентували свої розмальовки, які  є відмінним мотиватором здорового образу життя. Вони  дізналися, які бувають види спорту, на які категорії діляться, які снаряди та інвентар використовуються для занять.

Для учнів 6-х класів вчителем фізичної культури Кобаком А.Л. проведено «Старти надій». У  естафетах змагалися команди  «Олімпійці» (6-А) та «Козаки»  ( 6-Б). Перемогу здобула команда 6-Б класу «Козаки».

Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Олімпійського тижня були змістовними та веселими. Тиждень пройшов у закладі  цікаво, ефективно та корисно, тому всі учні залишилися задоволеними й отримали позитивні емоції.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.