Миколай прийшов до нас

День Святого Миколая щороку  відзначають 19 грудня. Цей день присвячений пам’яті одного з найшанованіших святих – Миколая Чудотворця.  Він вважається захисником воїнів, мандрівників, а також заступником всіх дітей. Тому це казкове свято не могло оминути і  нашу школу.

В рамках проєкту “Миколай, Миколай прийшов до нас“ для учнів 1-А класу під керівництвом класного керівника Наталії Медведюк  був проведений квест “В пошуках подарунків від Миколая.” Мета цього заходу викликати бажання берегти свою культуру, виховувати почуття доброти і милосердя.

Діти готувалися до свята завчасно, малеча виконувала різноманітні завдання в  адвент календарі, писали  листи Святому Миколаю, намагалися робити добрі справи.  Учні переглянули  презентацію і ознайомилися з  історією і традиціями цього свята.

Діти були поділені на дві команди і з відповідальністю почали виконувати завдання квесту, щоб врятувати Миколая з подарунками. На спортивній  станції “Чарівний тунель” учні показали свою спритність і швидкість. На станції  “Мішечок добра” потрібно було пригадати добрі справи і  наповнити  ними мішечок. Всю свою кмітливість діти прказали на стації “Зимові загадки” і з легкістю рухалися далі, щоб швидше врятувати Миколая. З захопленням виконували руханку  на станції “Танцювальна”. Завершальною була станція “Зліпи сніговика” , де потрібно було зробити аплікацію.

Після подолання всіх перешкод діти врятували Миколая, який подарував їм солодкі подарунки, від яких на обличчі з’явилася щаслива усмішка і дитяча радість. Святий Миколай побажав усім гарного настрою, веселих свят та незабутніх канікул.

Перегляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.