Мандрівка до “Софіївки”

«…Хто не бачив “Софіївки”, той не має повної уяви про те, як мистецтво впливає на природу. Камінь й вода – ось її багатство…» – словами мандрівника І. Долгорукого зустрів гід учнів 7-А класу в місті Умані.

Діти відвідали чудо України, перлину України, візитку нашої держави, а саме – Національний дендрологічний парк «Софіївка». Дізналися, що парк створив власник міста Умані польський магнат Станіслав Щенсний – Потоцький як подарунок коханій дружині, красуні-гречанці Софії Вітт-Потоцькій у кінці ХVІІ ст. Милувалися Павільйоном Флори, Водограєм Змія та, проходячи нижньою алеєю, зустріли велику кількість міфічних скульптур (Меркурія, Аполона, Венери, Орфея та ін.). Учні почули велику кількість історій та легенд про життя богів та родину Потоцьких. Також відвідали та вшанували Долину смутку та Колону смутку. Крітський лабіринт і Грот Каліпсо не менш зачарував дітей, де вони загадали бажання, яке має обов’язково здійснитися. Відвідавши Партерний амфітеатр та острів Закоханих  побачили красу геометрії в природі. На цьому їхні пригоди не закінчилися.

Учні відправилися у фентезі-парк «Нова Софіївка», де поринули у красу таких локацій, як Площа фонтанів, Регулярний сад, Казковий сад, Українська садиба, Сад драконів та Японський сад, яка найбільше заворожила своєю красою Сходу. Діти побачили гармонію людини та природи навкруги.

Далі вихованці  відвідали найбільший в Україні парк динозаврів та героїв відомих кінострічок «DinoSofia». Поринули у світ Юрського, Тріасового та інших періодів. В той час на Землі панували велетенські динозаври та літаючі ящери. Діти побачили близько сотні експонатів, що рухаються, гарчать, кліпають очима і навіть несуть яйця. Реалістичні експонати відкрили досі небачений світ і “розказали” нам свою історію.

Після невеличкого перепочинку відправилися на набережну міста Умань. Де змогли помилуватися красою вечірніх фонтанів та поринути у звуки класичної музики. Пройшовши набережною діти побачили цілу колекцію муляжів кораблів і змогли помилуватися тонкою роботою авторів. Все це слугувало гарним завершенням дня!

Дана екскурсія сприяла кращому пізнанню України, виховує любов до Батьківщини та стимулює прославляти неньку Україну.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.