Мандрівка до Верховної Ради

Пора канікул – це не тільки час відпочити і скласти нові плани але й ще гарний час для подорожей і відвідування нових цікавих місць. Саме таке місце відвідали учні нашої школи під час екскурсії до будинку Верховної Ради України, яка була організована депутатом Богданом Кицаком і його помічниками.

Учні мали можливість познайомитись з історією будівництва і реконструкцій будинку Верховної Ради, її архітектурними особливостями і непересічними фактами його діяльності.  З цікавістю діти пройшли коридорами парламенту, відвідали кулуари Ради в яких під час проведення пленарних засідань відбуваються обговорення, дискусії і журналісти беруть інтерв’ю у депутатів.

Помітне хвилювання можна було відчути у дітей під час розглядання національних реліквій України, які експонуються у Верховній Раді – Акт проголошення незалежності України, перша редакція Конституції України 1996 року, прапор, внесений в раду групою депутатів, на чалі з В. Чорноволом, 24.08.1991 року після проголошення незалежності і копію Конституції Пилипа Орлика 1710 року, оригінал якої експонується зараз в Софії Київській.

Цікавим було екскурсантам велике картинне полотно «Державотворення» на якому зібрані історичні діячі всіх епох, які доклались до здобуття незалежності. Кульмінацією екскурсії стало відвідування зали пленарних засідань Верховної Ради.  Діти змогли на власні очі побачити купол ради,  робочі місця депутатів, трибуну для виступів, президію, а також місця урядовців і Президента України.

На завершення всі охочі мали можливість відчути себе учасниками брифінгів, які проводяться для журналістів у спеціальних локаціях і сфотографуватись на місці зйомок телепрограм каналом «Рада». Після відвідин Верховної Ради мандрівники прогулялись Маріїнським парком, скляним мостом і Хрещатиком.

Цікавою і пізнавальною видалася подорож учнів нашої школи з безліччю вражень, фотографій і неповторних емоцій, які запам’ятаються на все життя.

Оголошуємо щиру подяку Депутату Верховної Ради Б.Кицаку і його помічникам  за надану можливість відвідати парламент і отримані приємні емоції.

Більше фото Тут

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.