Люби і знай свій рідний край

новини бібліотворчість 2Мабуть немає людини, яка б не пам’ятала звідки вона родом, де її коріння. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла. Лише на рідній землі людина відчуває себе вдома. Тому ми повинні не тільки любити рідну землю, а й знати її історію, мову,  поважати її культуру.

В рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство у шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», який проходив у нашій школі у жовтні бібліотекарем Оксаною Токарською було проведено різноманітні бібліотечні заходи для учнів 2-11 класів: бесіди, бібліоквести, бібліотечні ігри, інтерактивний кардмейкінг, круглий стіл, вікторини, День бібліотворчості, День інформації.

Під час  бібліотечних заходів учні дізнавались і ділились цікавинками про свій край, навчились знаходити краєзнавчу інформацію  в довідниках та енциклопедіях і використовувати її  в освітньому процесі. Виготовляли листівки про свій край та спробували себе у якості народних майстрів і майстринь.

У бібліотеці  були представлені книжкові виставки, книжкові алеї, тематичні полички, бібліографічні огляди літератури біля виставок. Бібліотекарка ознайомила учнів із книгами письменників-земляків, адже їх творча спадщина – це літературний скарб нашого краю. А також із знаменитими людьми, які народились і жили у нашому місті, а прославили і прославляють його  в Україні і світі, адже своєю творчістю, своїми здобутками, подвигом вони збагачують нас гідністю і гордістю, наші душі мудрістю, наші серця любов’ю до рідного краю.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.