Конфлікти – це норми життя?

Французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері писав : «Найбільша розкіш у світі- це розкіш людського спілкування». І з цим важко не погодитися, бо де б ми не були, завжди спілкуємося із близькими людьми, із друзями, із незнайомими людьми, звичайно ж, спілкуємося на роботі один з одним, з батьками  та здобувачами освіти, яких ми навчаємо.Досить часто у   кожному колективі завжди виникають різноманітні конфлікти та конфліктні ситуації.

В рамках річного плану школи й заходів щодо профілактики булінгу та з метою підвищення комунікативних здібностей як частини

 

культури педагога в школі 21жовнтя був проведений  тренінг «Конфлікти – це норма життя?». Під час заходу педагоги ознайомилися з  поняттям «конфлікт», видами педагогічних ситуацій і конфліктів, етапами  вирішення та стратегіями поведінки під час конфлікту.  Практично педагоги  спробували розв’язати конфлікт  «педагог – батьки»,  виконуючи роль класного керівника, представників соціально-психологічної служби та адміністрації школи.

Працюючи у групах,  створювали модель поведінки вчителя у конфліктній ситуації. Адже  вміння правильно реагувати в складних ситуаціях в закладі й поза ним визначає професіоналізм педагога, а також уміння зберегти власне здоров’я. 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.