Екскурсія у музей – дотик до військової історії міста

З метою реалізації завдань патріотичного виховання  та формування в здобувачів освіти високої громадянської свідомості 28 жовтня учні 7-Б та 11 класу під керівництвом педагога-організатора О.Вакулюк відвідали оновлений музей 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича та музей Операції Об’єднаних Сил (АТО).

Учні з задоволенням переглянули усі музейні експозиції, яki розповідають про генерал-хорунжого Романа Дашкевича, визвольні змагання 1917-1920 років часів Української Народної Республіки, зародження української артилерії та її героїв.  Діти дізналися багато цікавої інформації, змогли доторкнутися до багатьох сторінок історії нашого народу. Затамувавши подих слухали про події під час Майдану, про відважні дії бійців у зоні проведення ООС. Особливо усіх вразили почуті подробиці про бойові операції, під час яких загинули наші земляки – справжні герої.

Відвідування музеїв викликало в дітей шквал емоцій – захоплення, гордість, величезну вдячність.  Адміністрація закладу висловлює щиру подяку командуванню військової частини та усьому колективу 26-артилерійської бригади  ім. генерал-хорунжого Р. Дашкевича https://www.facebook.com/26abr/ за відмінно організовану екскурсію для наших учнів.

Перегляньте відео               Відео про музей АТО

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.