ЮТуб канал

     З розвитком інформаційних технологій постала необхідність інтеграції освіти і роботи гімназії у світову інформаційну систему. Нашим гімназійним варіантом і першим кроком на цьому шляху стало створення у 2015 році і успішна робота гімназійного ЮТуб каналу.

  Кожного навчального року в гімназії відбувається величезна кількість заходів, подій, акцій, конкурсів, які фільмуються і фотографуються, чимало з них висвітлюються у гімназійній газеті «Калейдоскоп», міській пресі. З кожним роком все більше достойних матеріалів накопичується але вони не мали своєї аудиторії. Саме тому, з метою інформаційного представлення роботи нашого закладу в мережі «Інтернет», інформування батьків і громадськості про освітню і позакласну роботу в гімназії, поширення свого досвіду роботи серед колег, був започаткований проект гімназійного ЮТуб каналу.

   За досить невеликий проміжок часу він здобув і продовжує нарощувати свою аудиторію, кожного тижня збільшується кількість підписантів.

    На каналі виходять цікаві і пізнавальні відео репортажі школи юних журналістів, про роботу якої ви можете прочитати у відповідному розділі сайту, учні-кореспонденти розказують про цікаві заходи, беруть інтерв’ю у вчителів, батьків, гостей гімназії, логічно і послідовно викладають журналістський матеріал. Велику  кількість переглядів мають художні короткометражки, що беруть участь у різних міських і обласних конкурсах, документально-краєзнавчі розповіді про минуле нашого міста, виступи гімназійних театрів, учнівських і вчительських колективів. Гімназійне життя завжди цікаве і багатогранне, тож долучайтесь до нього разом з нами і ви поринете в світ безтурботного дитинства, приємних спогадів і завжди переглядатимете наш канал з легкою посмішкою на устах.

Якщо Ви бажаєте більше дізнатися про події, виховні заходи, акції, уроки, екскурсії та багато чого іншого, проведеного в нашій  гімназії, дивіться  

«ГІМНАЗІЙНІ НОВИНИ» ГІМНАЗІЇ № 11 

на нашому каналі відеохостингу YouTube (Ютуб)!!!

Коротка інструкція як знайти наші новини 🙂

Назва нашого каналу (автор) наYouTube (ЮТуб): Гімназія №11 м. Бердичева

  1. В браузері відкрийте сайт відеохостингуYouTube (ЮТуб): http://www.youtube.com
  2. У пошуку сайту введіть: Гімназія №11 м. Бердичева,

або Бердичів. Гімназія 11. Гімназійні новини. Випуск №…

  1. Перегляньте випуск новин.

P.S.:Коментарі до відео вимкнено.

Приємного перегляду!  https://www.youtube.com/channel/UCmvneFvZNW9ccZiPZ3UOvtwYouTube

шюж

 

 

 

 

 

брошура ютуб каналу

ТЕМАТИЧНІ ПРОГРАМИ, ЯКІ ВИХОДЯТЬ  НА КАНАЛІ


 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.