Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування “Імпульс”


Конференція лідерів самоврядування 2021 (звіт за попередній рік роботи, цілі і завдання на 2021-22 н.р.)


 

Робота органів учнівського самоврядування у 2019-2020 н.р.


 

Тиждень  активізму 2021

Учнівська конференція 2020


Вибори органів учнівського самоврядування


Практична реалізація участі учнівського самоврядування в національно-патріотичному напрямку виховної роботи гімназії


   Із метою об’єднання зусиль педагогічного та учнівського колективів для добрих і корисних справ, щоб зробити гімназійне життя змістовнішим і цікавішим, в гімназії організовано роботу учнівського самоврядування.

   Діяльність органів  учнівського самоврядування  сприяє згуртуванню гімназійного колективу, розвитку громадської думки, більш ефективному входженню учнів у доросле життя.  Органом учнівського самоврядування в гімназії є парламент. Він  має двоступеневу  структуру – загальногімназійну і класну з чітким взаємозв’язком, що знаходить своє відображення у підпорядкуванні.Самоврядування

    Окремо, один раз на два роки, проводяться вибори Президента гімназії. Учні 8-9-х класів подають свої кандидатури і збирають підписи на свою підтримку. У виборчий бюлетень вносяться дві кандидатури, які набрали найбільшу кількість голосів на свою підтримку. З числа членів учнівського самоврядування шляхом таємного голосування на звітно – виборній конференції у вересні обирається голова, його заступник, секретар, а також голови комітетів.

     Парламент гімназії складається із шести комітетів.

  Без підтримки і допомоги вчителя учнівське самоврядування малоефективне, тому і у Президента  гімназії, голів комітетів  є вчителі-консультанти. Вони допомагають учням сформувати проблему, визначити порядок її вирішення, підтримують дитячу ініціативу, не нав’язують свою точку зору, а на очах дітей і разом з ними обмірковують справи.

   СамоврядуванняЧлени учнівського парламенту здійснюють  контроль за виконанням режиму дня учнями гімназії, організовують взаємодопомогу у навчанні, здійснюють  підготовку до  проведення конкурсів, предметних тижнів, організовують дозвілля на перерві, в післяурочний час, проводять  вечори відпочинку, масові заходи, виконують суспільно-корисні справи, контролюють зовнішній вигляд учнів, наявність спортивної форми на уроці фізичної культури, слідкують  за дисципліною і порядком у гімназії, проводять  бесіди про шкідливість куріння, алкоголізму, наркотиків і профілактику СНІДу і т.д. З’являються і організовуються учнями нові форми роботи, такі  як  рейди – перевірки санітарного стану класів, озеленення класних кімнат, волонтерська допомога; участь у благодійних акціях.

    Діяльність учнівського самоврядування спрямована на підвищення якості навчання; зміцнення свідомої дисципліни; організацію позакласно-виховної роботи; розвиток ініціативності і творчої діяльності учнів; реалізацію прав і обов’язків гімназистів.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.