Мовний табір “Smile”

     грамоти табір

Уся виховна робота пронизується наскрізною темою любові до України, її традицій та культурної спадщини і здійснюється за патріотичним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим, спортивно-оздоровчим напрямами.

      У червні 2015 року табір набув статусу мовного. Було започатковано престижність  на вивчення іноземної мови, і тепер діти мають змогу підвищувати рівень володіння англійською, німецькою   мовами, гармонійно поєднувати наукову, пізнавальну, виховну роботу з активним дозвіллям та оздоровленням.

    А розваги у нас дійсно на різні смаки. Вчителі іноземної мови Яцькова Діана Олегівна і Кулік Оксана Анатоліївна  у захоплюючій формі проводять англійською і німецькою  мовами веселі вправи та цікаві заняття. Вчителі фізкультури організовують спортивні змагання з шашок, тенісу, волейболу, футболу, кульової стрільби. Під керівництвом Мельник Наталії Олександрівни діти залюбки двічі на тиждень відвідують міський плавальний басейн.

Заступниця начальника табору Григорцевич Ірина Дмитрівна та вчителка трудового навчання Лойко Лариса Євгенівна опікуються роботою дизайн-студії «Чарівні пальчики» для маленьких творчих особистостей, проводять майстер-класи. Вихователі табору доповнюють цей калейдоскоп дозвілля рухливими іграми на свіжому повітрі, конкурсами, походами до екологічного центру.

    Цікавими і змістовними є екскурсії до філіалу дитячої бібліотеки. Учні мають змогу взяти участь у пізнавальних вікторинах та конкурсі малюнка на асфальті, організованих бібліотекарем.

Гімназійний ляльковий театр «Казочка» і театр тіней «Силует» під керівництвом Драгана Олександра Васильовича продовжує свою роботу і в таборі. Вистави «Лікар Айболить», «Маша і Ведмідь», «Лисичка-сестричка», «Коза-дереза», «Півник і двоє мишенят», «Ріпка», «Пригоди Вінні-Пуха» відбуваються у залі під відкритим небом, в якому завжди аншлаг.

     Не менш охоче діти беруть участь в роботі музичного салону «Караоке».

    Свої таланти та творчі здібності у вишиванні усі бажаючі презентують на виставці, яка викликає захоплення як у дітей, так і дорослих.

    Активна участь дітей під час роботи табору у різноманітних міських заходах відзначена багатьма нагородами. Маємо переможців у спортивних естафетах, змаганнях з дартсу, міні-футболу, перетягуванні канату та ін.

      Активні і рухливі заняття, перебування на свіжому повітрі, змістовне дозвілля – це саме те, що стає запорукою гарного і приємного відпочинку учнів гімназії на самому початку літа.

     То ж і цього літа запрошуємо охочих до нашого гімназійного мовного табору відпочинку         «Smile :)».

                      Обіцяємо – буде цікаво!


Мовний табір “Smile” – 2015


Мовний табір “Smile” – 2016


Мовний табір “Smile” – 2017


Мовний табір “Smile” – 2018

Гра “Робінзони” Караоке, Олімпійський день, МайстерШефКалейдоскоп мод, Deutsche Sprache, Шашковий турнір,   English, День Нептуна


Мовний табір “Smile” – 2019

Відкриття табору відпочинкуранкова зарядкамайстер-класиконкурс “Дівоча краса”розважальна програма в МПКучасть в акції “Запобігти, врятувати, допомогти”розважальна програма у клубі “М-формація”; конкурс “Український рушник”розважальна програма в екоцентрі ЦПО; змагання з футболувікторина про Українуміні тур-похідмодний день


Мовний табір “Smile” – 2021

Квест “Територія щасливого дитинства”;  веселі ігри, розваги і майстер-класи; квест “Стежиною здоров’я”; мандрівка світом бібліотеки; майстер-клас “Український сувенір”; казка в гості завітала; квест “Гарні спогади”

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.