Школа лідера

У  розумінні сучасної  людини, лідерство визначається як здатність надихати і будити бажання працювати. Для того, щоб бути лідером, простого бажання не буде достатньо. Людина, яка виявила таке бажання, повинна, крім нього, мати ще кілька характерних рис, які бувають тільки у справжнього лідера, а ще потрібне бажання вчитися і розвивати в собі здібності, які допомагають у лідерстві. Це бажання повинно бути засноване на сильному бажанні і істинному голоді успіху. 
Лідер – це той, хто вміє повести за собою, мотивуючи інших своїм прикладом.  Така  людина бере відповідальність, спочатку – за себе, за правильність обраного шляху, а потім і за інших, які йдуть за ним.  Навіть, якщо ми не народилися лідерами, у кожного з нас є можливість ним стати, для цього просто необхідно розвинути в собі свої почуття і риси лідера.   

Лідером можна стати, якщо  є бажання і хтось, помітивши його, заохочує вас, надає можливість  реалізувати свої здібності і проєкти.  Саме з метою становлення і формування лідерських якостей, надання тим хто їх має можливості самореалізуватися і згуртувати навколо себе однодумців, для реалізації цікавих проєктів, організовано роботу  товариства активних, ініціативних і креативних – «Школа лідера» під керівництвом педагога-організатора Вакулюк О.В., робота якого буде представлена в цьому розділі. Тож долучайтеся і ви до нашого лідерського руху.


Навчальні методики, що використовуються на заняттях школи “Лідер”

Заняття №1 “Лідер і лідерство”

Заняття №2 “Лідер і порядок”

Заняття №3 “Знання лідера-сила”

Заняття №4 “Мужність”

Заняття №5 “Скромність-гідність королів”

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.