До Дня Соборності України квест «Ми – українці, наш дім – Україна»

новини соборність 3День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято. Цьогоріч вся Україна відзначає 103 – річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди цієї визначної дати,  з метою виховання любові до своєї Батьківщини, до її традицій, символів, гордості за історичне минуле та патріотизму, було організовано і проведено для учнів 4-А класу квест-гру «Ми – українці, наш дім – Україна» під керівництвом класного керівника Ковальчук В.М.

Ведучі свята  Шуртупіна Марія і Коляда Артем розповіли всім про історичні передумови Дня Соборності.  Наголосили, що  День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а  наш обов’язок – берегти світлу пам’ять про незлічені жертви, покладені українським народом на вівтар незалежності, соборності держави.

Лонська Катерина і Єрьоміна Олександра зіграли дівчаток із Західної і Східної України і показали присутнім, що Україна є неподільна і єдина держава.

Глядачі  із задоволенням слухали пісню «Любіть Україну» у виконанні дівчаток – Бедко Вікторії, Сироїд Марії, Сітайло Дани і Гуменюк Анни. Танок з українськими хустками виконали Михайловська Єлизавета і Фамілярська Софія.

Після невеличкого концерту розпочався квест, в якому брали участь 4 команди: «Жовті», «Сині», «Червоні» і «Зелені». Кожній команді потрібно було пройти  такі станції:  «Поетична», «Лексична», «Видатні Українці», «Українська», «Цікава вікторина» і «7 чудес України».  Всі команди із завдання справилися, але набрали різну кількість балів. Перемогу здобула команда «Жовтих», яка набрали  53 из 57 максимальних балів.

Весело та з користю провели свій час діти, пригадали ключові моменти з історії нашої держави, зарядилися духом національної єдності та любові до України.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.