ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ – ВСІ ПРАВА

Кожного навчального року протягом жовтня місяця у нашому закладі освіти проходить місячник правових знань, метою якого є виховання свідомого, добросовісного і законослухняного громадянина і патріота держави.

В рамках місячника педагогом-організатором Оленою Вакулюк була організована та проведена інформаційна година з елементами тренінгу «Для кожної дитини – всі права» для здобувачів освіти 6-го класу. Інформаційна година була спрямована на розширення знань учнів про права дитини, які задекларовані в Конвенції ООН та вміння їх використовувати на практиці. Працюючи в групах діти переглянули відеопрезентацію, розв’язували ситуативні задачі, виконували вправу на правову тематику «Казково-правовий лабіринт», грали в гру «Право чи обов’язок», під час рефлексії перевіряли свої органи чуття. Учні усвідомили, що реалізуючи свої власні права, потрібно поважати права інших і ставити себе на  місце тих людей, права яких порушуються.

Правовиховна робота в гімназії не обмежується рамками місячника правових знань, це цілеспрямована системна робота всього педагогічного колективу нашого закладу, яка проводиться щоденно і є невід’ємною складовою освітнього процесу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.