В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи

новини бібліо 3Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи» відбувся у нашій гімназії з 3-го  по 31 жовтня.
В рамках місячника бібліотекарем Токарською О.С. були оформлені книжкові виставки та інформаційні стенди, організовані і проведені різноманітні заходи для усіх вікових категорій читачів.

Для першокласників, які ще не є читачами бібліотеки, була організована екскурсія до бібліотеки. В учнів другого класу відбулося свято «Посвята в читачі» і   бібліотечна гра «Граємось – навчаємось».

Прес-калейдоскоп «По сторінках української книги» подивились  учні 4-го класу.

Сторінки Усного  журналу  «Українські письменники – дітям»  «погортали» читачі 5-х класів.
Бібліо-квест «Моя земля – земля моїх батьків» розгадали учні 6-х класів.

Під час Літературної  години  «Поетична Україна» поспілкувались і послухали вірші українських поетів учні 7-х класів.

Учні 8-х класів взяли участь у вікторині «Моя країна – Україна» та підготували малюнки «Україна нездоланна», які були представлені на інформаційному паркані «У  країні…».

Для учнів 9-х класів була організована читацька конференція «Борімося – поборемо!» під час якої бібліотекарка презентувала огляд літератури, а  читачі розповіли про прочитані ними книги відповідної тематики.

А Нон-стоп читання «Читаємо українську книгу» не переривалось навіть  в укритті, адже твори українських письменників можна читати завжди і всюди, утримуючи таким чином читацький літературний фронт …

Найактивніші учасники бібліотечних заходів були нагороджені мотиваційними закладками до   книг.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.