ВИСТАВКА ОСІННІХ КОМПОЗИЦІЙ

Оксамитовий подих осені відчувається скрізь. Проте найбільше його чути в нашому закладі, тому що діти разом зі своїми батьками підготували виставку осінніх композицій «Серце осені з багряними краями». І тоді, здається, що ніби то сама осінь завітала до гімназії.

В стінах нашого закладу вже стало традицією кожного року проводити виставку поробок із природного матеріалу. Здобувачі освіти разом з батьками із великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Від численних композицій просто розбігалися очі. Були представлені вироби з овочів, яскраві букети, чудернацькі чоловічки, лісові галявинки з їжачками, картини із листя та насіння.

І все  виготовлене з інтересом, любов’ю та неабиякою фантазією. Виставка перетворилася на галерею  творчості,  фантазії та мистецький арсенал вигадки.

Особливо виставка вразила дітей і батьків 1-х класів, які вперше брали участь у цьому чудовому заході. Вони в захваті ділилися своїми враженнями та фантазували про створення нових робіт для наступної виставки.

Дякуємо всім небайдужим родинам за радість та гарний настрій,  естетичне задоволення!

Бажаємо всім подальших творчих успіхів!

Більше фотографій тут

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.