БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

Сьогодні Інтернет – це невід’ємна частина нашого життя. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють усіх ризиків і небезпек, що можуть чекати їх у віртуальному просторі.

17 лютого для здобувачів освіти 6-х класів педагог-організатор Олена Вакулюк провела заняття – тренінг «Безпечний Інтернет» метою якого було розширити й поглибити знання про безпечне використання мережі Інтернет, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в глобальній мережі і про шляхи їх подолання, а також сформувати навички медіаграмотності. Під час тренінгу здобувачі освіти виконували різноманітні інтерактивні вправи, обговорювали позитивні і негативні сторони Інтернету, виробили правила користування Інтернетом. А також простими завданнями у вигляді гри відтворили загрози, що виникають під час роботи в мережі, вигадували собі «Нікнейми» та писали побажання друзям. Під час практичного завдання давали відповіді на різні за змістом інтернет-листи.

Протягом роботи учасникам тренінгу вдалося поглянути на глобальну комп’ютерну мережу з різних сторін. Виявити як позитивні, так і негативні її якості. Інтернет є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом треба, проте при цьому не слід забувати про ті небезпеки, які несе в собі глобальна мережа.

Перегляньте відео

Більше фото ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.