Cвято олімпійського спорту

В рамках святкування Дня фізичної культури та спорту 13 вересня 2018 року проходив Олімпійський урок в 4-х класах, який підготувала вчитель фізкультури Мельник Н.О.  Вона презентувала школярам історію виникнення Олімпійських ігор, їх гасла та символіку.

Ведучим спортсменам нашої школи була надана честь відкрити шкільні «Олімпійські ігри», запалити вогонь та підняти прапор.

В змаганнях взяли участь дві команди суперники: «Прометей! (4-А кл.) та «Дельфіни» (4-Б кл.) і велика група вболівальників. Учні змагалися в естафетах з ведення баскетбольного м’яча,  футбольного фрістайлу, на швидкість викладати слово «олімпіада», метати в ціль та вправно грати тенісним м’ячем. З рахунком 28:25 перемогла команда «Дельфін» (4-Б кл.).

Від отриманих емоцій та атмосфери свята радості у дітей просто не було меж. Капітани команд отримали подарунки від запрошеного гостя – Заслуженого Майстра спорту з легкої атлетики, Чемпіона світу зі стрибків у висоту, Почесного громадянина міста Бердичева – Крімаренко Юрія Олександровича. Він розповів свою історію успіху в спорті, продемонстрував фото, залюбки  відповідав на запитання присутніх. Юрій Олександрович також наголошував на важливості правильного харчування, обов’язкових занять фізкультурою та спортом, які відривають сучасних дітей від комп’ютерів та гаджетів. Діти ще довго не хотіли відпускати свого гостя. Свято закінчилось загальним фото та багато чисельними селфі на згадку школярам.

Перегляньте фото ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.