Культурна спадщина рідного міста

Протягом квітня 2021 року в школі проходив реалізацію проєкт  «Культурна спадщина рідного міста» (до Міжнародного дня історичних місць).  Учні 11 класу на платформі «Класрум»  ознайомились з відеоматеріалами про історію міста Бердичева. Ці цікаві сторінки нашого міста створювали учні-випускники «Школи юних журналістів» під керівництвом О. В. Драгана. Також пізнавальні були  матеріали з місцевого телеканалу «ВІК»  про історичне значення старовинних будинків нашого міста.

Завідувачка бібліотекою  Токарська О. С. організувала тематичну книжкову виставку «Пам’ятки історії та культури Бердичева» в друкованих  виданнях.

Матеріали, які надали учні 11 класу були представлені класним керівником Тимощук О. А. та  оформлені у форматі стенду  «Історичні пам’ятні місця Бердичева», де учні школи могли ознайомитись з версіями походження назви міста,  видатними людьми, які народились або внесли в історію міста вагомий вклад. Учні 1-4 класів за фотографією відгадували назву будинків та їх призначення, а також історію походження назв деяких вулиць (вулиця Махнівська, потім Свердлова, потім Вінницька).

З учнями 2-А класу було проведено гру – квест «Бердичів – місто історичне». На організованих станціях «Загадкова» учні відгадували загадки, на «Історичній» згадували видатних діячів, які народились в нашому місті, на «Кросвордній» учні розгадували кросворд. Команди під керівництвом командирів хвилювались за результати квесту, адже кожна команда намагалася перемогти. Але … Перемогла дружба. Кожен учень за участь у квесті отримав символічне сердечко для створення своєї веселки.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.