Золота чи срібна медаль не повинна бути самоціллю навчаючись у гімназії. Але ця нагорода є шанованою відзнакою всіх здобутків та успіхів у навчанні випускника гімназії.
Кожна така медаль є, ніби, черговою цеглинкою основи тої виправданої честі і слави будь-якого закладу освіти. Тож, ми повинні не тільки не забувати наших медалістів, а й завжди ставити у приклад наступним поколінням.
Учні, які закінчили гімназію з золотою і срібною медаллю
До 1992 року гімназія була неповною середньою школою і випускники отримували лише свідоцтва про базову загальну середню освіту після закінчення 8/9 класів.
В 1994 році відбувся перший випуск 11 класу гімназії.
В 2022 році відбувся останній випуск учнів 11 класу
№ п/п |
ПІБ
медаліста |
Рік закінчення школи |
1 |
Бобрович Олена Валентинівна |
1995 |
2 |
Космінська Наталія Станіславівна |
1995 |
3 |
Складанюк Наталія Василівна |
1995 |
4 |
Яремчук Ірина Дмитрівна |
1995 |
5 |
Богун Дмитро Васильович |
1998 |
6 |
Чорноплеча Олена Володимирівна |
1998 |
7 |
Шпаківська Світлана Ігорівна |
1998 (срібна) |
8 |
Беззабарна Юлія Леонідівна |
1999 |
9 |
Денисюк Наталія Михайлівна |
1999 |
10 |
Капнік Тетяна Вікторівна |
1999 |
11 |
Космінська Олена Антонівна |
1999 |
12 |
Криницька Тетяна Вікторівна |
1999 (срібна) |
13 |
Скавронська Оксана Павлівна |
1999 |
14 |
Толкач Леонід Леонідович |
1999 |
15 |
Бочарова Олена Вячеславівна |
2001 (срібна) |
16 |
Волошина Марина Андріївна |
2001 |
17 |
Скавронський Віктор Павлович |
2001 |
18 |
Стодольська Оксана Ігорівна |
2001 |
19 |
Стрекалова Юлія Валеріївна |
2003 |
20 |
Ткачук Ольга Михайлівна |
2003 (срібна) |
21 |
Толкач Олена Леонідівна |
2003 (срібна) |
22 |
Коновальчук Оксана Юріївна |
2005 |
23 |
Матвійчук Сергій Юрійович | 2005 |
24 |
Кулачок Тетяна Петрівна |
2006 |
25 |
Теліцька Алла Віталіївна |
2006 |
26 |
Коломієць Маргарита Іванівна |
2007 |
27 |
Яремчук Ярослав Васильович |
2007 |
28 |
Григорцевич Юрій Олександрович |
2011 |
29 |
Сич Діана Олегівна |
2011 |
30 |
Батильчук Діана Русланівна | 2016 (срібна) |
31 |
Васильчишина Марія Олександрівна |
2016 |
32 |
Васильчишина Христина Олександрівна |
2017 |
33 |
Кулачок Ангеліна Петрівна |
2019 |
34 |
Баланюк Максим Михайлович |
2019 (срібна) |
35 |
Биченко Дмитро Петрович |
2019 (срібна) |
36 |
Драган Анастасія Олександрівна |
2021 |
37 | Дудник Тетяна Романівна |
2021 |
38 |
Зимогляд Марія Вадимівна |
2021 |
39 |
Хмельовська Ірина Олегівна |
2021 |
40 |
Стаднік Анастасія Олександрівна | 2021 (срібна) |
41 | Бедко Маріна Анатоліївна |
2022 |
42 | Чиборовський Денис Петрович |
2022 |