ІІ обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей»

ІІ обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей»

17 квітня 2019 року з метою розвитку відеомистецтва, підтримки учнівських творчих студій, гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти проведено ІІ обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей» організований Обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Для участі у конкурсі учасникам необхідно було створити відеороботу (відеоролик) за обраною темою, самостійно визначивши жанр відеоролика («відео-кліп», «репортаж», «інтерв’ю» тощо), необхідність його озвучення та музичного супроводження. Хронометраж – до 10 хвилин. Програмою виставки-конкурсу передбачалися: оцінка відеоролика, захист відеоробіт.

Делегацію  міста Бердичева представляли учні нашої школи, вихованці студії «Школа юних журналістів» (тележурналістика) – Дудник Тетяна, учениця 9-Б класу (у віковій категорії 11-14 років), та Кравчук Олексій, учень 11 класу (у віковій категорії 15-18 років).

Дудник Тетяна представила на огляд членів журі репортаж за однією з рекомендованих тем «Цікаві традиції» під назвою «Андріївські вечорниці – час веселощів, забави і розваг!», який висвітлює глядачам історію вшанування Святого апостола Андрія Первозванного з яким в українського народу пов’язано чимало традицій, легенд, цікавих розваг і забав між молоддю. У домашній відеороботі Тетяна Дудник вдало розповіла  як учні нашої школи із захопленням відтворили всі обряди свята і український звичай, до того ж додали своєї неповторності і трішки сучасного присмаку. Чимало вражень і емоцій отримали глядачі конкурсу від перегляду відеороботи, відчули себе частиною великого українського народу з неповторною історією і самобутністю.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. До профілактики цього явища долучився Кравчук Олексій, представивши  на конкурс короткометражний фільм «Моя перемога».

Для захисту учаснику надавалося до 5 хвилин. Протягом цього часу Олексій розповів про ідею та реалізацію її втілення, а також дав відповіді на запитання членів журі та інших учасників. Журі враховувало змістовність захисту, глибину оволодіння матеріалом і спеціальною термінологією та власний практичний досвід автора.

При оцінюванні конкурсних робіт враховувалися операторська робота, монтаж відеоролика, композиція кадру, звукове оформлення, розкриття теми та її актуальність; енциклопедичність.

За результатами отриманих балів усіх етапів конкурсу Дудник Тетяна  та Кравчук Олексій нагороджені дипломами Абсолютних переможців та цінними подарунками.

Чергові нагороди конкурсу відеофільмів заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи.
ВСІ ФОТОГРАФІЇ З КОНКУРСУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.