Інтернет-епідемія нашого покоління

інтерн. новиниІнтернет-залежність – це явище, яке в останні роки набуло справді вражаючого розмаху. Особливо небезпечною вона є для підлітків, адже їм набагато складніше самостійно впоратися з потягом до онлайн-життя і вчасно зупинитися.

З метою профілактики інтернет-залежності, пропагування здорового способу життя для учнів 8-х класів заступником директора школи з виховної роботи Кучерявою В.М. була проведена дискусія  на тему: «Інтернет-залежність та комп’ютерні ігри».

На початку диспуту вихованці переглянули відеоролик, де визначили тему дискусії, з’ясували, що таке інтернет-залежність. Під керівництвом класних керівників Шеремет Л.М. і Шишко О.С. учні дослідили позитивні і негативні наслідки Інтернету, які озвучили під час дискусії. Розглянули основні типи інтернет-залежності та  її перші ознаки.

На виявлення ком’ютерної та інтернет-залежності було проведено анкетування.

Під час перегляду презентації учні дізналися про  3 основні версії виникнення ігроманії, які були встановлені вченими: це –  нестача материнської турботи і любові в дитячому віці; зниження в організмі рівня дофаміну, який  відповідає за відчуття задоволення та особливості характеру або склад психіки. Розглянули п’ять кроків, як же позбутися залежності від комп’ютерних ігор.

Узагальнюючи почуте, вихованці у  підгрупах  розробили  правила розумного користувача у мережі Інтернет:

пам’ятай про час;

піклуйся про здоров’я;

ніколи не бійся спілкуватися в живу;

завжди пам’ятай про реальний світ;інтернет новини

думай про близьких;

зверни увагу на сайти, в які ти заходиш;

намагайся контролювати себе;

порадься з батьками;

узнай про небезпеку;

не забудь про сон;

ні в якому разі не грай на гроші;

зроби свій правильний вибір.

Учні усвідомили що Інтернет – залежність – це хвороба що руйнує свідомість особистості, шкодить здоров’ю. Зрозуміли головне правило, щодо обмеження часу перебування у мережі задля збереження свого  здоров’я та заради профілактики залежності від Інтернету.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.