Єднаймося заради України!

IMG_5651За правду, браття, єднаймось щиро,

Єдиний маєм правий шлях,

Єдину, браття, всі маєм віру,

Єдине серце у грудях.

ЛЕСЯ УКРАЇНКА

22 січня виповнилось 100 років з дня проголошення Акту Злуки Української  Народної  Республіки і Західноукраїнської  Народної  Республіки. Ця подія посідає важливе місце на сторінках нашої історії, адже збулися мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі.

З метою відзначення ювілею Дня Злуки, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди у нашій школі  було проведено ряд виховних заходів: урочиста загальношкільна лінійка «Нехай не розмежованою залишиться навіки», яку підготували члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Голумбівської О.В.; випуск стіннівок «Моя Україна – ти в світі єдина», конкурс малюнків «Україна – соборна держава», виставка фото колажів «Я люблю Україну», книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборність України: історія, факти”; виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»; а також патріотичний флешмоб «Діти єднають Україну», яким показали єднання сердець, мрій, прагнень кожного та віру всіх у велику ідею сильної та процвітаючої держави.

День Злуки, як ніколи, актуальний і в наші дні. Адже знову над Україною нависла небезпека розбрату, знову проливається кров, знову ми відстоюємо право нашої держави на цілісність і незалежність.

Саме тому ми повинні бути свідомими, бо саме в єдності дій і соборності душ можемо досягти величної мети – побудови вільної, демократичної держави. Коли ми єдині – тоді ми сильні!

Після завершення лінійки, учні школи разом з вчителями дружно взялись за руки і утворили символічний ланцюг єдності.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.