Євромандри-2019

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, за іменем  міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.
Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: свобду слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейські країни, їх звичаї, історію і сьогодення, підвищення громадянської та політичної культури у школі пройшло відзначення Дня Європи. Кульмінацією цього дня стало проведення педагогом-організатором Голумбівською О.В. інтелектуальної гри для учнів 8-9-х класів «Євромандри-2019».

10 учасників змагалися протягом трьох турів в знаннях про історію, кухню, спорт, географію, традиції і самобутність європейських країн. Цікаві факти і запитання сприяли додатковому азарту учасників. Перший тур передбачав п’ятнадцять запитань з чотирма варіантами відповідей з яких необхідно було обрати правильну. У другому турі п’ятеро найкращих мали протягом хвилини дати якомога більшу кількість правильних відповідей і фінал, де змагались інтелектом троє гравців які мали знайти відповіді на запитання високого рівня складності. За результатами гри найкращі  знання, спритність і кмітливість  показала учениця 9-А класу Зимогляд Марія яка і стала переможцем гри і найкращим євромандрівником-2019.

Ігри подібного роду дають можливість додатково познайомитися з країнами Європи, долучитися до їх життя, дізнатись багато цікавого і корисного, а також відчути себе причетним до великої європейської спільноти.

Більше фотографій дивіться тут

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО ГРИ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.