Шоу-програма «Містер школи -2019»

Ми звикли до конкурсів дівочої краси і грації. Але на правах рівності і справедливості у нашій школі уже вчергове проходить конкурс «Містер школи – 2019» серед учнів 3-4-х класів.

Щоб обрати найрозумнішого, найсильнішого, найспритнішого, довелося позмагатися 5 конкурсантам – Башуку Кірілу (3-А кл.), Данилюку Всеволоду (3-А кл.), Медведюку Дмитру (3-Б кл.), Хмільовському Роману (4-Б кл.) та Гуральчуку Богдану (4-А кл.).

Усі вони серйозно готувалися до конкурсу, під час якого змагалися за звання «Містер школи – 2019». Під час змагання учасники розкривали свої таланти, щоб переконати суддей, що вони найкращі. Журі у складі заступника директора з виховної роботи Кучерявої В.М., членів учнівського самоврядування Савчук Анни та Блонської Олександри було справедливе і суворе, проте, хлопців це не лякало. А навпаки, вони здобували прихильність оригінальними представленнями, цікавими відповідями, надзвичайними кулінарними здібностями.

Хлопці розповідали про себе у конкурсі «Візитка». Найцікавіший конкурс був «Наші таланти», де учасники демонстрували вміння співати й танцювати.

Кожен конкурсант пройшов нелегкий шлях, щоб розкрити себе найкраще перед глядачами. І все ж – це їм вдалося зробити, недаремно ж вони сильна половина людства. Усі учасники виступили гідно і цікаво. Вибрати переможця було важко, проте необхідно. Звання «Містер школи» здобув Медведюк Дмитро – учень 3-Б класу. Всі інші учасники отримали свої титули: Данилюк Всеволод – «Містер оригінальність»,  Хмільовський Роман – «Містер глядацький симпатій», Башук Кіріл – «Містер інтелектуал», Гуральчук Богдан «Містер  романтик».

Наших хлопців прийшли підтримати і друзі, і рідні, котрі хвилювались не менше за них. Усі конкурсанти були неперевершеними і справжніми чоловіками. Цікава, різноманітна, насичена програма сприяла веселому настрою та гарному відпочинку учнів школи.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ ТУТ

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ШОУ-ПРОГРАМУ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.