«Шоколадне полювання»

новини шоколадЗ метою сприяння формуванню в учнів необхідних компетенцій інтелектуально-розвиненої особистості в школі пройшла  гра – квест «Шоколадне полювання» для учнів 2-их класів, яку організувала та провела педагог-організатор Голумбівська О.В. разом з членами учнівського самоврядування.

 Гра – квест була проведена за мотивами твору Роалда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика». Щоб взяти участь у змаганні учні повинні були стати власником незвичайного золотого квитка від великого майстра шоколаду Віллі Вонка. Всі бажаючі стати власником квитка протягом тижня повинні були: отримати максимальну кількість балів високого рівня на уроках, зробити одну добру справу і сфотографувати її, написати в оргкомітет прохання – чому саме йому потрібно отримати квиток, розкрити свої творчі таланти і здібності під час відбіркового туру. Журі в ході аналізу всіх визначених критеріїв видало квитки кращим з кращих. І ось 16 щасливчиків знайдено.

Всі учасники об’єдналися у чотири команди: «Карамельки», «Шоколасики», «Морозивомани» та «Тістечкові». Кожна команда проходила 4 станції: «Шоколадний цех», «Горіховий цех», «Цех супермаркет» та «Цех винаходів». На кожній станції проходило по дві гри, де учні, члени учнівського самоврядування,  проводили різні ігри і давали творчі завдання. Вони ж і оцінювали роботу,  ставили  бали у маршрутному листі. Кожну команду супроводжували квест –  інструктори, які були в ролі маленьких чоловічків Умпа – Лумпи, адже квест це пригоди.

Діти із задоволенням виконували різноманітні завдання: в імпровізованому супермаркеті купували тільки корисні продукти, а шкідливі викидали у смітничок, проходили лабіринти, вирішували «продуктові» приклади, розгадували кросворди та головоломки, складали пазли, долали запропоновані випробування, де гравці показували своє вміння працювати в команді.

Усі учні з честю підтвердили звання великих Шоколадоманів. Вони гідно пройшли всі випробування від великого кондитера, довели, що не тільки отримали міцні знання за ці два роки навчання, а ще й, досить вправно можуть застосувати свій досвід у різноманітних життєвих ситуаціях, уміють працювати в команді.

Команди, що відвідали всі станції,  повернулися до місця збору і підраховували фішки, які отримували за виконані завдання. Кожна гра повинна мати свого переможця і після підбиття підсумків виграла команда хлопців 2-Б класу « Шоколасики». Вони набрали найбільшу кількість фішок від Віллі Вонка. І саме « Шоколасики » отримують перемогу та шоколадний приз.

Свято закінчилось гарним настроєм, веселим сміхом та  колективним фото напам’ять.

ФОТО ТУТ                                                                            ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.