Хто зверху цьогоріч?

На питання: хто розумніший – чоловіки чи жінки – чоловіки одностайно відповідають, що вони – представники сильної половини людства. Жінки відповідають, що, звичайно ж, вони найрозумніші. І хто з них правий?

Представники шкільного самоврядування  разом з вчителями школи: Сіньком О.Г., Кулік О.А. та педагогом організатором Вакулюк О.В. – вирішили дізнатися, як воно є насправді. Отож, 25 лютого в школі пройшло розважальне шоу «Хто зверху?» .

Ведучі наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку своїм командам. А за ходом гри слідкували найважливіші  елементи  абсолютної справедливості:  пані суддя – заступник директора школи  Ковальчук В.М.  та секретар учнівського самоврядування – Стаднік А.

Учасниками ж були представники чоловічої та жіночої статі, а саме: Мельник Анна, Бедко Марина, Портяник Світлана, Манилова Карина, Мельничук Олександр, Заблоцький Владислав, Артемчук Дмитро, Слободинюк Олександр.

Шоу було надзвичайно цікавим та веселим. Протягом усього вечора учасники виконували найрізноманітніші завдання, демонстрували глядачам свої знання та вміння. У конкурсі «Збери літери» учасники виявляли свою спритність та уміння швидко зорієнтуватися, адже їм потрібно було скласти  загадане слово з літер, які вони мали на собі. Виграли дівчата!

Із цікавим завданням – відгадати «Хто я?»  чудово справилися дівчата, хоча хлопці теж показали чудову креативність та харизму і були в одному кроці від перемоги.

У конкурсі на бонусні бали ведучі ставили каверзні питання, а учасники намагалися відгадати приблизні відсотки правильної відповіді. І, не зважаючи на додаткові запитання типу: «Скільки відсотків людей пише лівою рукою?» та «Скільки із 100 гривень дівчата витратять на солодощі?», обидві команди показали чудовий рівень обізнаності.

Вечір пробіг дуже цікаво та емоційно. На завершення ведучі подякували присутнім за щирий прийом. Глядачі ж водночас теплими оплесками подякували організаторам за багато приємних вражень.

Шоу «Хто зверху?» в школі відбувається вже втретє  і в черговий раз пройшло на висоті. Команда дівчат перемогла і отримала солодкий подарунок , а хлопці підписали акт про повну капітуляцію. Однак, остаточна відповідь навряд чи колись буде дана. А от веселий процес пошуку хочеться побачити знову. Так що чекаємо наступного року, щоб дізнатися: хто ж таки зверху?

Всі фотографії тут

Перегляньте відеоогляд 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.