Холостяк і холостячка

Уже 12 століть поспіль 14 лютого закохані усього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Саме в цей день люди відкрито говорять про найпрекрасніше почуття – про кохання. Напередодні Дня Закоханих у нашій школі вже традиційно проходять розважальні шоу для учнів, які готують лідери учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Олени Вакулюк . Так, наприклад, в минулому році проходило розважальне шоу «Хто зверху?»  Цьогорічна святкова програма була представлена найромантичнішим шоу «Холостяк and Холостячка», у якому брали участь учні 10 класу.

Жеребкування визначило чотири пари, яким потрібно було подолати 6 конкурсів. За перемогу у кожному конкурсі пара отримувала випадкову річ для ідеального побачення, наприклад: коробку шоколаду, поп-корн, ніжний сирковий десерт та інше. А в фіналі учасників чекала «Церемонія троянд», де пари вирішували чи продовжать вони своє спілкування після шоу.  Якщо дівчина прийме троянду від свого партнера, то у відповідь подарує валентинку.  Оцінювало конкурси високоповажне журі: заступник директора Валентина Ковальчук та класний керівник 10 класу Олена Шишко.

Увазі журі та глядачів були представлені  різноманітні конкурси. Пари презентували себе, демонстрували  володіння ораторським мистецтвом,  проявляли свою креативність, артистичність. У конкурсі «Мелодія кохання» учасники відгадували відомі композиції про теплі почуття.  Найспритнішою виявилась пара: Мельничук Олександр та Стаднік Наталія.  Не менш цікавим був конкурс «Танець любові», де пари танцювали найромантичніші танці: ніжний вальс та запальне танго. Тут відзначилася пара: Слободинюк Олександр та Мельник Анна.  Буткін Андрій та Демчук Софія були неперевершені у конкурсі «Зрозумій мене без слів», в якому пояснювали слово за допомогою рухів та жестів. На завершення, за допомогою конкурсу «Обмін ролями», учасники показали своє вміння перевтілюватися. Хлопці побували в ролі дівчат, їхнім завданням було замотати на голову рушник, як це роблять дівчата після ванни, накласти на обличчя маску, випити чай. Як тільки учасник продемонстрував порожню чашку, до гри вступала його партнерка перед якою стояло також нелегке завдання: одягнути чоловічі спортивки, футболку, кепку, взяти м’яч, пульт від телевізора та випити стакан соку. І у цьому конкурсі була найкраща пара: Чиборовський Денис та Комінар Діана.

У підсумку програми , кожна дівчина отримала троянду, а у відповідь – подарувала своєму партнеру валентинку.

Кохання – це вогонь,  який запаливши одного разу необхідно підтримувати та плекати і тоді він зігріватиме закоханих протягом тривалого часу. Ми сподіваємося, що наше найромантичніше шоу запалило невелику іскорку в серцях юнаків і дівчат, яка в подальшому житті розгориться великим багаттям у їхніх серцях.

Більше фотографій

Перегляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.