У школі пройшов тиждень психології

Найбільша розкіш – розкіш людського спілкування…

новини тиждень психологііїПсихологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

З 25.11.19 по 29.11.19 в школі був проведений Тиждень психології практичним психологом Бачинською О. Ф. та соціальним педагогом Тимощук О. А. Метою було забезпечення комплексного психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу з урахуванням індивідуальних особливостей.

В перший день тижня була проведена загальношкільна лінійка, на якій було повідомлено учасникам освітнього процесу про план проведення Тижня психології та ознайомлення з психологією, як наукою; її взаємозв’язками з іншими науками; до уваги запропоновано було переглянути також відео «Цікаві факти з психології людини». В шкільній бібліотеці була організована виставка психологічної літератури «Джерело знань про людську душу».

Акція «Посмішка зранку – щасливий весь день» була організована для всіх учасників освітнього процесу: учнів та вчителів. Взявши участь в якій, вони мали можливість отримати побажання на цілий день,  яке надасть натхнення на звершення нових гарних справ та підніме настрій.

Для розширення знань учнів 4-5 класів з психології за допомогою голови шкільного парламенту була організована психологічна агітбригада, яка розповіла учасникам освітнього процесу легенду про Психею.

Учні 1-10 класів взявши участь в акції «Таємниці щастя» мали можливість кожен зі своїм колективом і класним керівником обрати вислів про життя, який їм подобається і найкраще висвітлює їхню думку і створити вивіску.

Свою креативність і неординарність учні 6-10 класів мали можливість проявити у створенні колажу «Школа майбутнього», «Клас майбутнього».

Для підведення підсумків Тижня психології була проведена загальношкільна лінійка, на якій узагальнена була вся діяльність  протягом тижня та нагородження найактивніших учасників грамотами.

Отже, Тиждень психології надав можливість всім учасникам освітнього процесу працювати в команді, дати змогу учням набути новий для них соціальний досвід, усвідомити власні особливості спілкування та взаємодії, сприяти розвитку взаєморозуміння та емпатії під час спілкування з іншими учасниками групи.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.