Учні 2-Б класу відзначили річницю з дня народження Т. Шевченка

шевченко новини9 березня 2019 року виповнилося 205 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди у школі в 2-Б класі класним керівником Костюк О. Ф. була проведена тематична виховна година на тему: «Кобзарева струна не вмирає». На свято були запрошені батьки, вчителі, учні 2-А класу.

Захід був ретельно продуманим і підготовленим, про що свідчила прикрашена зала та святково вдягнені учні.

Сценарій виховної години був досить насиченим і пізнавальним. Були використанні інноваційні технології, за допомогою яких показані відео до віршів Шевченка  («Реве та стогне Дніпр широкий», «Мені 13-й минало», « Сон», «Заповіт»).

Класний керівник  ознайомила учнів з біографією Тараса Шевченка, учні розповідали вірші про його дитинство. Також були представлені ілюстрації картин Тараса. Над окремими ілюстраціями картин учні працювали у групах, після чого повідомили коротку цікаву інформацію про картини присутнім гостям. Після прослуховування і перегляду відео до вірша «Сон», учням у трьох групах було запропоновано прочитати вірші Тараса Шевченка («Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати», «Дивлюсь, аж світає»), які вони продекламували.

Виховна година  пройшла у спокійній, доброзичливій атмосфері, в якому була вшанована пам’ять українського поета і художника. Завершальним етапом заходу був перегляд  відео вірша «Заповіт» великого кобзаря.

Учні та присутні гості мали можливість дізнатися цікаву інформацію про Шевченка не тільки як поета, а й художника, про його не легку кріпацьку долю і незламний дух. Почуття любові і поваги до світлого образу поета – мислителя Т. Г. Шевченка буде вічним, адже «Шевченко – це митець, який відкрив для української нації двері у безкінечність».

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.