Учні школи зберегли 4 дерева

З 15 квітня по 2 травня у нашій школі тривала акція до Всесвітнього Дня Землі «Збери макулатуру – збережи дерево». Адже 40 кілограм макулатури – це 1 збережене дерево.

Прийнявши участмакулатура новиниь в цій акції, учні школи зберегли 4 дерева, зібравши 170 кг. макулатури. Але це не тільки 4 збережені дерева. Це ще й 10 нових книг для шкільної бібліотеки, які будуть закуплені на кошти від зданої макулатури.

Найактивнішими учасниками акції стали учні 1-А класу, які зібрали 97 кг. макулатури. А переможцем акції стала Ільницька Марія, учениця 3-Б класу, яка здала найбільшу кількість – 38 кілограм макулатури.

Також приємно відзначити учня 5-Б класу Домбровського Ігора. Він здав 31 кілограм макулатури. Загалом участь в акції прийняли 23 учні 1-6-х класів – всі вони нагороджені різними  подарунками: книжечки-лабіринти, книга-квест, блокноти, набори закладинок і закладинки-загадки.

Також книгами нагороджені учні, які здали більше 10 кг. макулатури. Це –

Домбровський Ігор (5-Б), Коржан Кіра і Волянський Дмитрій (1-А), Грабська Діана (3-Б), Хмельовський Роман(4-Б) і, звичайно, цьогорічна переможниця – учениця 3-Б класу Ільницька Марія.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.